Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Заваръчен Шлем ESAB SAVAGE A41 жълт или черен
138,00 € – 140,00 €Price range: 138,00 € through 140,00 € (269,90 лв. - 273,82 лв.)
Заваръчен Шлем ESAB Eco Arc II
18,55 € (36,28 лв.)
Заваръчен шлем ADF 510
45,00 € (88,01 лв.)
| Тегло | 0,512 кг |
|---|---|
| Размери | 36 × 22 × 22 см |
| Производител | AiG Welding |
| Категория | Заваръчни маски |
| Подходяща за | РЕДЗ и МИГ/МАГ заваряване |
| Размер на външната предпазна слюда | 137х120 mm |
| Зрително поле | 100х40 mm |
| Оптичен клас по DIN 379 | 1 / 1 / 1 / 2 |
| Затъмнение на светло състояние | DIN 4 |
| Затъмнение на тъмно състояние | DIN 9-13 |
| Време за превключване | < 0.1 ms при 20 градуса C |
| Закъснение на просветляване | 0.1 – 1.5 s, безстепенно регулиране |
| Функция "Ъглошлайф" | Да, DIN 4 |
| Чувствителност | Безстепеннo регулиране |
| Захранване | Соларен панел и сменяемa батерия |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | Гаранция 24 месеца |
Код:
225874
Категория: Заваръчни маски и шлемове
Описание
Заваръчна маска с автоматично затъмняване. Захранване със соларни батерии. Регулиране на затъмнението от DIN 9 до DIN 13.
Регулиране на времето за осветляване от 0,1 до 0,9 секунди.
Плавно регулиране на чувствителността. Време на затъмняване 1/10000 секунди.
Размери на стъклото 110х90 мм. Размер на предпазната слюда 137х120 мм.
Цвят: черен.
Свързани продукти
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Заваръчен Шлем ESAB SAVAGE A41 жълт или черен
Код:
070050410X
138,00 € – 140,00 €Price range: 138,00 € through 140,00 € (269,90 лв. - 273,82 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


