Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Подложна шайба за фибър дискове RHODIUS RH TURBO 125xM14
5,68 € (11,11 лв.) 5,37 € (10,50 лв.)
Заваръчен апарат инверторен електрожен АИГ DEL MMA 140
97,00 € (189,72 лв.)
Ексцентрик шлайф електрически DeWALT DWE6423, 125 мм, 280 W
105,00 € (205,36 лв.)
| Тегло | 1,9 кг |
|---|---|
| Размери | 227 × 122 × 150 см |
| Производител | DeWALT |
| Категория | Шлайф машини |
| Захранване | 230V монофазно |
| Мощност | 280 W |
| Диаметър на плота | 125 мм |
| Ход на шкурката | 2.6 мм |
| Захват | велкро |
| Регулация на оборотите | Да |
| Обороти на празен ход | 8000 – 12000 мин-1 |
| Гаранция | Гаранция 36 месеца |
Код:
DWE6423-QS
Категории: Електро инструменти, ПРОМОЦИИ
Етикети: 125mm, DeWALT, dwe6423, ексцентрикшлайф
Описание
Орбиталният шлайф DeWALT DWE6423 работи с шкурка с диаметър 125 мм, има мощност 280 W и развива скорост 8000-12 000 об./мин, която може да се регулира плавно. Система за контрол на финиша регулира скоростта и намалява до минимум задиранията при старта. Оборудван е с прахозащитен превключвател, вентилатор с противотежести за ниски нива на вибрации и релефните ръкохватки на горната дръжка за максимално удобство и контрол при дълга работа.
Също може да ви хареса…
Свързани продукти
Електрически ъглошлайф Makita 9565CVR, Ф125 ММ, с регулиране на оборотите
Код:
9565CVR
155,00 € (303,15 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


