Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Комплект отверки електротехнически
33,00 € (64,54 лв.)
КОМПЛЕКТ ИНСТРУМЕНТИ 1/4" + 1/2" - SC7510MR KING TONY
165,00 € (322,71 лв.)
Електрически ъглошлайф METABO W 1100-125, Ф125мм, 1100W
129,00 € (252,30 лв.)
| Тегло | 2,1 кг |
|---|---|
| Размери | 30 × 10 × 10 см |
| Производител | Metabo |
| Категория | Ъглошлайфи |
| Диаметър на диска | Ф125 мм |
| Мощност | 1100 W |
| Номинални обороти | 12000 обр./мин |
| Захранване | 230V монофазно |
| Тип двигател | Четков |
| Регулиране на оборотите | Не |
| Плавен старт | Да |
| Гаранция | Гаранция 36 месеца |
Код:
603614000
Категории: Електро инструменти, Металообработваща техника
Етикети: Metabo, W 1100-125, малък ъглошлайф, ф125, ъглошлайф
Описание
- Надежден. универсален и икономичен: мощен ъглошлайф за всякакви задачи
- Надежден. издръжлив ъглошлайф за бързо напредване в работата
- Предпазител със защита от превъртане
- Защита от повторно включване: предотвратява от самоволно включване след спиране на тока
Обхват на доставката:
- 1 x Електрически ъглошлайф METABO W 1100-125
- 1 x Подложна шайба
- 1 x Допълнителна ръкохватка
- 1 x Защитен кожух
- 1 x Затягаща гайка
- 1 x Ключ с два щифта
- 1 x Картонена кутия
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


