Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Електрическа оберфреза челна Makita RT0702C, 710 W, 6-8 мм
170,00 € (332,49 лв.)
Акумулаторен такаламит DeWALT DCGG571NK, 18 V, 400 см3, 690 bar, без батерии и зарядно
320,00 € (625,87 лв.)
Електрически ъглошлайф Makita GA5050R, Ф125 ММ, 1300 W
138,00 € (269,90 лв.)
| Тегло | 2,8 кг |
|---|---|
| Размери | 33 × 14 × 12 см |
| Производител | Makita |
| Категория | Ъглошлайфи |
| Захранване | 230V монофазно |
| Диаметър на диска | Ф125 мм |
| Мощност | 1300 W |
| Тип двигател | Четков |
| Регулиране на оборотите | Не |
| Номиналми обороти | 11000 обр./мин |
| Защита срещу рестартиране | Да |
| Плавен старт | Да |
| Гаранция | Гаранция 36 месеца |
Код:
GA5050R
Категории: Електро инструменти, Металообработваща техника, ПРОМОЦИИ
Етикети: GA5050, GA5050R, Makita
Описание
Електрически ъглошлайф Makita GA5050R е с мощност 1300 W. Диаметърът на диска е 125 мм, а размерът на вътрешния отвор – 22.23 мм. Той има система срещу рестартиране, която предотвратява евентуално пускане на машината. Компактният дизайн осигурява отлична маневреност, а благодарение на удобния ключ тя се включва и изключва с една ръка.
Също може да ви хареса…
Електрически ъглошлайф Makita 9565CVR, Ф125 ММ, с регулиране на оборотите
Код:
9565CVR
155,00 € (303,15 лв.)
Свързани продукти
Електрически ъглошлайф BOSCH GWS 2200, Ф230 мм с плавен старт
Код:
0 601 8C1 320
162,00 € (316,84 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


