Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Електрически ъглошлайф DeWALT DWE4217, Ф125 ММ
120,00 € (234,70 лв.)
Електрически ъглошлайф DeWALT DWE4057, Ф125 ММ
90,00 € (176,02 лв.)
Електрически ъглошлайф DeWALT DWE490, Ф230 ММ
150,00 € (293,37 лв.)
| Тегло | 5,2 кг |
|---|---|
| Размери | 49 × 15 × 9 см |
| Производител | DeWALT |
| Категория | Ъглошлайфи |
| Захранване | 230V монофазно |
| Диаметър на диска | Ф230 мм |
| Тип двигател | Четков |
| Мощност | 2000 W |
| Номинални обороти | 6500 обр./мин |
| Регулиране на оборотите | Не |
| Плавен старт | Не |
| Гаранция | Гаранция 36 месеца |
Код:
DWE490-QS
Категории: Електро инструменти, Металообработваща техника
Описание
DeWALT DWE490 е електрически ъглошлайф, предназначен за изпълнението на стандартни шлифовъчни дейности и рязане на различни материали. Мощността му е 2000 W, скоростта – 6600 об./мин и работи с дискове с диаметър 230 мм. Лесният достъп до четките позволява тяхната бърза смяна. Кожухът на машината гарантира надеждна защита на работещия от искри и частици материал. Блокировката на шпиндела позволява смяната на диска без загуба на време. За по-удобен захват е предвидена двупозиционна ръкохватка.
Свързани продукти
Електрическа отрезна машина за метал KYNKO KD51, 355 mm, 2700 W
Код:
J1GKD51355
205,00 € (400,95 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


