Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Електрически ъглошлайф с X-LOCK BOSCH GWX 9-125 S, Ф125 мм
135,00 € (264,04 лв.)
Електрически ъглошлайф BOSCH GWS 19-125 CIE, Ф125 мм
280,00 € (547,63 лв.)
Електрически ъглошлайф BOSCH GWS 18-150 L, Ф150 мм
290,00 € (567,19 лв.)
| Тегло | 2,6 кг |
|---|---|
| Размери | 38 × 10 × 10 см |
| Производител | Bosch |
| Категория | Ъглошлайфи |
| Захранване | 230V монофазно |
| Диаметър на диска | Ф150 мм |
| Мощност | 1800 W |
| Номинални обороти | 10000 обр./мин |
| Тип двигател | Четков |
| Регулиране на оборотите | Не |
| Плавен старт | Не |
| Гаранция | Гаранция 36 месеца |
Код:
0 601 7A5 000
Категории: Електро инструменти, Металообработваща техника
Етикети: Bosch, GWS 18-150 L, малък ъглошлайф, ф150
Описание
Голяма мощност за перфектна работа
- Максимално удобство благодарение на ергономична основна ръкохватка за приложения почти без умора
- Здрав 1 800 W мотор за висока производителност и бързо извършване на работата
- Водеща защита на работещия чрез KickBack Control, защита срещу повторно включване, кожух със защита срещу завъртане и намаляване на вибрациите
Обхват на доставката:
- 1 x Електрически ъглошлайф GWS 18-150 L
- 1 x Подложна шайба – резервна част № 2 605 703 014
- 1x Допълнителна ръкохватка Vibration Control 2 602 025 171
- Защитен кожух 1 605 510 366
- 1 x Затягаща гайка 1 603 340 040
- 1 x Ключ с два щифта 1 607 950 043
- 1 x Картонена кутия
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


