Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Електрически ъглошлайф BOSCH GWS 19-125 CIE, Ф125 мм
280,00 € (547,63 лв.)
Акумулаторен пробивен винтоверт BOSCH GSR 18V-50 2x2Ah
235,00 € (459,62 лв.)
Електрически ъглошлайф BOSCH GWS 1400, Ф125 мм
145,00 € (283,60 лв.)
| Тегло | 2,2 кг |
|---|---|
| Размери | 30 × 10 × 10 см |
| Производител | Bosch |
| Категория | Ъглошлайфи |
| Диаметър на диска | Ф125 мм |
| Мощност | 1400 W |
| Номинални обороти | 11000 обр./мин |
| Захранване | 230V монофазно |
| Тип двигател | Четков |
| Регулиране на оборотите | Не |
| Плавен старт | Да |
| Гаранция | Гаранция 36 месеца |
Код:
0 601 824 806
Категории: Електро инструменти, Металообработваща техника, ПРОМОЦИИ
Етикети: Bosch, bosch Professional, gws 1400, ф125, ъглошлайф
Описание
- Удобният силов пакет
- Оптимизирано охлаждане на мотора – за висока издръжливост на претоварване
- Кожух със защита срещу завъртане – издръжлив и при спукан диск
- Constant Electronic – поддържа постоянна скорост дори при натоварване
Обхват на доставката:
- 1 x Електрически ъглошлайф GWS 1400
- 1 x Подложна шайба
- 1 x Допълнителна ръкохватка
- 1 x Защитен кожух
- 1 x Затягаща гайка
- 1 x Ключ с два щифта
- 1 x Картонена кутия
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


