Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Електрически ъглошлайф BOSCH GWS 24-230 P, Ф230 мм
195,00 € (381,39 лв.)
Електрически ъглошлайф BOSCH GWS 17-125 S INOX, Ф125 мм
280,00 € (547,63 лв.)
Електрически ъглошлайф BOSCH GWS 24-230 JZ, Ф230 мм
230,00 € (449,84 лв.)
| Тегло | 5,8 кг |
|---|---|
| Размери | 45 × 20 × 20 см |
| Производител | Bosch |
| Категория | Ъглошлайфи |
| Диаметър на диска | Ф230 мм |
| Номинална консумирана мощност | 2400 W |
| Обороти на празен ход | 6.500 обр./мин |
| Резба на шпиндела | M14 |
| Захранване | 230V монофазно |
| Регулиране на оборотите | Не |
| Плавен старт | Да |
| Гаранция | Гаранция 36 месеца |
Код:
0 601 8C3 300
Категории: Електро инструменти, Металообработваща техника
Етикети: Bosch, bosch Professional, GWS 24-230 JZ, голям ъглошлайф, ф230
Описание
Мощен 2400 W ъглошлайф със система за защита от прах CYCLON TECH за по-продължителна производителност
- Първият в света CYCLON TECH отстранява до 90 % от прахта от охлаждащия въздух за до 3 пъти* увеличен експлоатационен живот на мотора
- Нов патентован мотор предоставя до 2 пъти по-голяма издръжливост на претоварване за по-висока скорост на снемане на материал
- Прецизно проектирана механична система заедно с допълнителната ръкохватка Vibration Control намаляват вибрациите за работещия с 13 %
- Защитата срещу претоварване изключва инструмента при по-продължителни условия на претоварване, за да предпази инструмента
- Защита срещу повторно включване за повишена безопасността на потребителя и плавен старт за по-голямо удобство
Обхват на доставката:
1 x Ъглошлайф – GWS 24-230 JZ
1 x Допълнителна ръкохватка – 1 602 025 030
1 x Подложна шайба – 2 605 703 014
1 x Затягаща гайка – 1 603 345 043
1 x Защитен капак – 1 619 P15 622
1 x Ключ с два щифта – 1 607 950 061
1 x Картонена кутия
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


