Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Заваръчен апарат инверторен електрожен SPARTUS EasyARC 205 Е, 230V
260,00 € (508,52 лв.)
Електрически ножица за жив плет GARDENA EasyCut 420/45
82,73 € (161,81 лв.)
Електрическа бормашина ударна BOSCH GSB 13 RE
98,00 € (191,67 лв.)
| Тегло | 1,8 кг |
|---|---|
| Размери | 26 × 8 × 18 см |
| Производител | Bosch |
| Категория | Бормашини |
| Захранване | 230V монофазно |
| Патронник | Метален безключов |
| Тип двигател | Четков |
| Мощност | 600 W |
| Обороти на празен ход | 0 – 2800 обр./мин |
| Обхват на патронника | 1.5-13 mm |
| Режим ударно пробиване | Да |
| Удари в минута | 0 – 44800 удр./мин |
| Макс. въртящ момент | 10.8 Nm |
| Гаранция | Гаранция 36 месеца |
Код:
0 601 217 100
Категория: Електро инструменти
Описание
Позициониране
- Компактна мощност – най-компактната и мощно ударна бормашина в своя клас
Потребителска полза
- Здрав и мощен 600 W мотор
- Изключително удобна: Не по-голяма от работна ръкавица и 1,7 kg лека
- Мека права ръкохватка за сигурно държане
Свързани продукти
Електрически ъглошлайф BOSCH GWS 2200, Ф230 мм с плавен старт
Код:
0 601 8C1 320
162,00 € (316,84 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


