Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Компресор маслен бутален STANLEY D211/8/24S, 1,5 KW, 8 Bar, 24 литра
204,52 € (400,01 лв.)
Бензинов генератор AYERBE AY-9000 V MN, 9.0kVa, 230V, Vanguard
2450,00 € (4791,78 лв.)
Компресор маслен бутален STANLEY D211/8/50S, 1,5 KW, 8 Bar, 50 литра
280,70 € (549,00 лв.)
| Тегло | 23,00 кг |
|---|---|
| Размери | 57 × 26 × 50 см |
| Производител | Stanley |
| Категория | Компресори за въздух |
| Захранване | 230V монофазно |
| Номинална мощност | 1500 W / 2 к.с |
| Обороти на празен ход | 2850 об./мин |
| Входящ въздушен дебит | 222 л/мин |
| Работно налягане | макс 8 Bar |
| Вместимост на съда | 24 литра |
| Гаранция | 24 месеца за физически лица 12 месеца за юридически лица |
Код:
D211/8/50S
Категория: Пневматични инструменти
Етикети: 50 литра, Stanley, бутален, компресор за въздух, сгъстен въздух
Описание
Маслен компресор с обем на съда 50 л, скорост на празен ход 2850 об./мин и манометър
Монофазен бутален маслен компресор Stanley D211/8/50S има мощност 1500 W, въздушен дебит 222 л/мин, капацитет на съда 50 л и работно налягане 8 бара. Оборотите на електрическия двигател са 2850 об./мин. Масленият компресор е оборудван с регулатор за налягането и манометър. Дръжката и колелата улесняват транспортирането.
Свързани продукти
Компресор безмаслен STANLEY TAB200/10/24V, 1.1 Kw, 10 Bar, 24 литра
Код:
TAB200/10/24V
265,00 € (518,29 лв.)
Компресор безмаслен безшумен STANLEY FMXCMS156HE, 1,1 KW, 8 Bar, 6 литра
Код:
FMXCMS156HE
219,34 € (428,99 лв.)
Компресор маслен бутален STANLEY D211/8/24S, 1,5 KW, 8 Bar, 24 литра
Код:
D211/8/24S
204,52 € (400,01 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


