Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
КОМПЛЕКТ ТРЕСЧОТНА ОТВЕРТКА С НАКРАЙНИЦИ (БИТОВЕ) И ВЛОЖКИ - 2555MR KING TONY
41,93 € (82,01 лв.)
Паста флюс за запояване на медни тръби Rothenberger Rosol 3, 0.25кг
30,35 € (59,36 лв.)
Компресор бутален METABO Basic 250-24, 1.5kW, 24 литра
279,00 € (545,68 лв.)
| Тегло | 27 кг |
|---|---|
| Размери | 62 × 34 × 58 см |
| Производител | Metabo |
| Категория | Компресори за въздух |
| Захранване | 230V монофазно |
| Тип | Бутален компресор за сгъстен въздух |
| Дебит на пълнене | 110 l/min |
| Дебит на засмукване | 200 l/min |
| Ефективен дебит (при 80% макс. налягане) | 95l/min |
| Макс. налягане | 8 bar |
| Номинална мощност | 1.5 kW |
| Макс. обороти | 2850 обор./мин. |
| Обем на резервоара | 24 литра |
| Дължина на захранващ кабел | 1.5 метра |
| Гаранция | Гаранция 36 месеца |
Код:
601533000
Категория: Пневматични инструменти
Етикети: 24 литра, Metabo, бутален, компресор, компресор за въздух, маслен
Описание
- Мощен и надежден компресор за обикновено занаятчийско приложение
- Бутален компресор с маслено смазване
- Монофазно изпълнение
- Работното налягане може да се регулира в зависимост от приложението чрез регулатор на налягането с манометър
- Добър студен старт чрез пресостат и предпазен вентил
- Защита от претоварване: предпазва мотора от прегряване
- Гумирани. стабилни колела за мобилна употреба
- Допълнителен манометър за отчитане налягането в резервоара
- Гумирана ръкохватка за комфортна работа
- 10 годишна гаранция на ресивера срещу корозия
Свързани продукти
Електрически циркуляр герунг с потапяне и изтегляне METABO KGS 216 M PCL
Код:
613216000
360,00 € (704,10 лв.)
Компресор безмаслен STANLEY TAB200/10/24V, 1.1 Kw, 10 Bar, 24 литра
Код:
TAB200/10/24V
265,00 € (518,29 лв.)
Компресор маслен бутален STANLEY D211/8/24S, 1,5 KW, 8 Bar, 24 литра
Код:
D211/8/24S
204,52 € (400,01 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


