Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Работни ръкавици кожени MOST GUYANA, размер 10/XL
3,99 € (7,80 лв.) 3,40 € (6,65 лв.)
Работни ръкавици кожени MOST BAHAMA, размер 10/XL
3,12 € (6,10 лв.)
Джобен LED фенер SCANGRIP MINI LITE A, 100 lm
12,00 € (23,47 лв.)
| Тегло | 0,085 кг |
|---|---|
| Размери | 10 × 2,8 × 2,8 см |
| Производител | SCANGRIP |
| Категория | Фенери и челници |
| Тип светодиод | LED |
| Светлинен поток | 100 lm |
| Цветна температура | 6000 К |
| Осветеност (лукс) | 8000 lx |
| Ъгъл на осветеност | 10° |
| Разстояние на лъча | 50 метра |
| Батерия | 3 х AAA 1.5 V (включени в опаковката) |
| Време на работа | до 4.5 часа |
| Работна температура | -10 °С до +40 °С |
| Защитен клас | IP54 |
| Устойчивост на падане | до 1 метър |
Описание
Малко и удобно LED фенерче с батерии и 100 лумена на известната марка SCANGRIP. Фенерчето MINI LITE A е изключително комплактно, което го прави лесно за носене в джоба – винаги на една ръка разстояние.
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


