Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Инверторен телоподаващ апарат АИГ DEL 160 Eco Control 160 А, ролка тел 5 кг
307,00 € (600,44 лв.)
Инверторен телоподаващ апарат DEDRA DESMI201M, 200 А, ролка тел 5 кг
198,00 € (387,25 лв.)
Инверторен телоподаващ апарат АИГ DEL 200 Pulse Control 200 А, ролка тел 5 кг
715,00 € (1398,42 лв.)
| Тегло | 12 кг |
|---|---|
| Размери | 60 × 28 × 40 см |
| Производител | AiG Welding |
| Захранване | 230V монофазно |
| Категория | Телоподаващи заваръчни апарати |
| Токоизточник | Инверторен |
| ММА заваряване | Да |
| ВИГ заваряване | Да, TIG Lift |
| Заваръчен ток | 20-200А |
| Заваръчен работен цикъл | MIG: 200А при 60% ПВ |
| Скорост на телоподаване | 2,5 – 12 м/мин |
| Pulse/Double Pulse | Да |
| Размер на ролката за телта | Съвместим с ролки тел 5 кг D200 |
| Възможност за заваряване на Алуминий | Да, 1.0-1,2мм AlSi |
| Hot Start | Да |
| Anti-Stick | Да |
| Arc Force | Да |
| Гаранция | 24 месеца за физически лица 12 месеца за юридически лица |
Код:
DEL200DP5
Категории: Заваръчна техника, ПРОМОЦИИ
Етикети: del 200, Double Pulse, Pulse, АиГ Заваряване, апарат, Заваръчен апарат, миг/маг, телоподаващ апарат за заваряване, телоподаващо
Описание
Инверторният комбиниран заваръчен апарат DEL 200 Pulse Control е лек и удобен за употреба. Това е качествен заваръчен апарат, който може да заварява както с тел, така и с електроди до 4.0 мм, притежава много добри показател 200 А, разполага с функцията Pusle/Double Pulse za за висококачетвено заваряване, с най-модерна технология. Работи с до ролка 5 кг. В посочената цена машината е окомплктоване с бренер ( шланг ) 240A, 3 метра с тефлонова броня и U-канал ролка 0.8-1.00мм за заваряване с тел алуминий и V-канал ролка 0.8-1.00мм за заваряване с тел за черно SG2/SG3 и тел неръждавейка 308/316Lsi.
Свързани продукти
Аргонов апарат за ВИГ заваряване АИГ DEL DIGITAL IGBT PULSE AC/DC 200
Код:
DELTIGPACDC200
880,00 € (1721,13 лв.)
Заваръчен апарат инверторен електрожен SPARTUS EasyARC 205 Е, 230V
Код:
SP-EASYARC-205
260,00 € (508,52 лв.)
Инверторен апарат за плазмено рязане АИГ DEL CUT 45HF, 240 V, 40 А
Код:
DELCUT45
320,00 € (625,87 лв.)
Инверторен телоподаващ апарат АИГ DEL 160 Eco Control 160 А, ролка тел 5 кг
Код:
DEL160EC5
307,00 € (600,44 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


