Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Индустриална прахосмукачка за сухо и мокро прахоулавяне DEDRA DED6609
350,00 € (684,54 лв.)
Инверторен телоподаващ апарат АИГ DEL 160 Eco Control 160 А, ролка тел 5 кг
307,00 € (600,44 лв.)
Инверторен телоподаващ апарат АИГ DEL 200 Eco Control 200 А, ролка тел 5 кг
340,00 € (664,98 лв.)
| Тегло | 15 кг |
|---|---|
| Размери | 50 × 28 × 40 см |
| Производител | AiG Welding |
| Категория | Телоподаващи заваръчни апарати |
| Захранване | 230V монофазно |
| Токоизточник | Инверторен |
| ММА заваряване | Да |
| ВИГ заваряване | Да, TIG Lift |
| Заваръчен ток | 20-200А |
| Заваръчен работен цикъл | MIG: 200А при 60% ПВ |
| Скорост на телоподаване | 2,5 – 12 м/мин |
| Размер на ролката за телта | Съвместим с ролки тел 5 кг D200 |
| Hot Start | Да |
| Anti-Stick | Да |
| Arc Force | Да |
| Гаранция | 24 месеца за физически лица 12 месеца за юридически лица |
Код:
DEL200EC5
Категории: Заваръчна техника, ПРОМОЦИИ
Етикети: DEL, del 200, eco control, АиГ Заваряване, инверторен, телоподаващ апарат за заваряване, телоподаващо
Описание
Инверторният комбиниран заваръчен апарат DEL 200 Еco Control е лек и удобен за употреба. Това е качествен заваръчен апарат, който може да заварява както с тел, така и с електроди до 4.0 мм, притежава много добри показател 200 А, разполага с функцията Hot Start , за по-лесно запалване, Anti-Stick функцията против залепване, Arc Force, която стабилизира дъгата. Уреда може да се настрои и за безгазово заваряване. Работи с до ролка 5 кг.
Също може да ви хареса…
Инверторен телоподаващ апарат АИГ DEL 160 Self Control 160 А, ролка тел 5 кг
Код:
DEL160SFC5
588,00 € (1150,03 лв.)
Свързани продукти
Акумулаторен ударопробивен винтоверт DeWALT DCD709D2T, 18V, 2x2Ah
Код:
DCD709D2T-QW
233,00 € (455,71 лв.)
Заваръчен апарат инверторен електрожен SPARTUS EasyARC 205 Е, 230V
Код:
SP-EASYARC-205
260,00 € (508,52 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


