Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Електрически перфоратор KYNKO KD28, SDS-plus, 800 W, 3.3 J
85,00 € (166,25 лв.)
Акумулаторен гайковерт BOSCH GDS 18V-1000, 1/2", 1600Nm, 2x5Ah, L-boxx
550,00 € (1075,71 лв.)
Акумулаторен ъглошлайф DeWALT DCG405N, 18V, Ф125MM
165,00 € (322,71 лв.)
| Тегло | 1,75 кг |
|---|---|
| Размери | 40 × 30 × 10 см |
| Производител | DeWALT |
| Категория | Ъглошлайфи |
| Захранване | 18V батерия |
| Диаметър на диска | Ф125 мм |
| Тип двигател | Безчетков |
| Номинални обороти | 9000 обр./мин |
| Регулиране на оборотите | Не |
| Плавен старт | Да |
| Окомплектовка | Само машина, без батерии и зарядно |
| Гаранция | Гаранция 36 месеца |
Код:
DCG405N-XJ
Категории: Акумулаторни инструменти, Металообработваща техника, ПРОМОЦИИ
Етикети: DCG405NT, DeWALT, Акумулаторен ъглошлайф, безчетков, ф125
Описание
Акумулаторният ъглошлайф DEWALT 18V XR DCG405N се захранва с 18 V литиево-йонна батерия. Моторът е безчетков и осигурява скорост на въртене 9000 об./мин. Дискът с диаметър 125 мм е покрит със специален кожух, който предпазва оператора от нараняване. Има електронна система за защита от обратен удар при засядане на диска. Мрежестият филтър Mesh Covers върху вентилационните отвори улавя праховите частици, което удължава живота на инструмента. Страничната ръкохватка може да се поставя в 2 позиции. Доставя се без батерии и зарядно, в каротонена кутия или без кутия.
Също може да ви хареса…
Свързани продукти
Акумулаторен винтоверт DeWALT DCF620D2K, 18V, 30Nm, 1/4″, 2x2Ah
Код:
DCF620D2K-QW
305,00 € (596,53 лв.)
Акумулаторен гайковерт ударен DeWALT DCF887N, 1/4″, 18V, 205Nm
Код:
DCF887N-XJ
110,00 € (215,14 лв.)
Акумулаторен перфоратор DeWALT DCH133M1, 18V, SDS Plus, 1x4Ah
Код:
DCH133M1-QW
280,00 € (547,63 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


