Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Трансформаторен телоподаващ заваръчен апарат Harco Mig 300
1476,00 € (2886,81 лв.)
Компресор безмаслен STANLEY DN200/10/5, 1.1 Kw, 10 Bar, 5 литра
163,10 € (319,00 лв.)
Акумулаторен ударопробивен винтоверт Milwaukee M18CBLDD-202C, 18V, 60Nm, 1.5-13 мм
330,00 € (645,42 лв.)
| Тегло | 4,20 кг |
|---|---|
| Размери | 40 × 30 × 10 см |
| Производител | Milwaukee |
| Категория | Винтоверти |
| Захранване | 18V батерия |
| Патронник | Метален безключов |
| Тип двигател | Безчетков |
| Въртящ момент | 60 Nm |
| Обхват на патронника | 1.5-13 мм |
| Брой скорости | 2-скоростни |
| Номинални обороти | 0-1800 обр./мин |
| Окомплектовка | Акумулаторен винтоверт, 2 броя батерии 18V 2Ah, зарядно и куфар |
| Гаранция | 36 месеца за винтоверта 24 месеца за батериите и зарядното |
Код:
4933464317
Категории: Акумулаторни инструменти, ПРОМОЦИИ
Етикети: 18V, BLDD2, CBLDD, M18CBLDD, Milwaukee, акумулаторен винтоверт, винтоверт
Описание
Акумулаторният винтоверт Milwaukee M18 CBLDD-202C има изключително къса конструкция с дължина само 165 мм, въздушно охлаждане и въртящ момент 60 Nm. Захранва се с 18 V батерия и има обхват на патронника 1.5-13 мм. Работи със скорост 0-500/0-1800 об./мин, а технологията REDLINK защитава инструмента и батерията от претоварване. Работи в 2 режима – пробиване и завинтване.
Доставя се в куфар с 2 батерии M18 B2 – 18 V, 2 Ah и зарядно устройство M12-18 C.
Също може да ви хареса…
Акумулаторен ударопробивен винтоверт Milwaukee M18 BLDD2-0X, 18V, 82Nm
Код:
4933464514
245,00 € (479,18 лв.)
Свързани продукти
Акумулаторен ударопробивен винтоверт DeWALT DCD805NT, 18V, 90Nm
Код:
DCD805NT-XJ
165,00 € (322,71 лв.)
Зарядно устройство за акумулаторни батерии DeWALT DCB115, 10.8-18V
Код:
DCB115-QW
50,00 € (97,79 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


