Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Акумулаторен ударопробивен винтоверт DeWALT DCD796NT, 18V, 70Nm
165,00 € (322,71 лв.)
Електрически ъглошлайф Makita GA5030R, Ф125 ММ, 720 W
82,00 € (160,38 лв.)
Акумулаторен ударопробивен винтоверт DeWALT DCD796P2, 18V, 2X5Ah
325,00 € (635,64 лв.)
| Тегло | 6,32 кг |
|---|---|
| Размери | 45 × 30 × 10 см |
| Производител | DeWALT |
| Категория | Винтоверти |
| Захранване | 18V батерия |
| Капацитет на акумулаторните батерии | 5Ah |
| Патронник | Метален безключов |
| Тип двигател | Безчетков |
| Въртящ момент | 70Nm |
| Обхват на патронника | 1.5-13 мм |
| Брой скорости | 2-скоростни |
| Номинални обороти | 0-2000 обр./мин |
| Окомплектовка | 2x5Ah батерии, зарядно и куфар. |
| Гаранция | 3 години на машината, 1 година на батериите |
Код:
DCD796P2-QW
Категория: Акумулаторни инструменти
Етикети: DCD796P2, DeWALT, акумулаторен винтоверт, безчетков
Описание
Безчетковата акумулаторна бормашина винтоверт DeWALT DCD796P2 е оборудвана с бързозатягащ патронник с обхват 1.5-13 мм, който спестява време при смяна на накрайниците и битовете. Захранва се с 18 V батерия и има въртящ момент 70 Nm, който може да се регулира в 15 степени. Голямо предимство е наличието на тристепенна LED подсветка, която осигурява максимално осветяване на работната зона. Доставя се в куфар с 2 батерии 18 V, 5 Ah и зарядно устройство.
Свързани продукти
Акумулаторен гайковерт ударен DeWALT DCF850N, 1/4″, 18V, 206Nm
Код:
DCF850N-XJ
160,00 € (312,93 лв.)
Акумулаторен гайковерт ударен DeWALT DCF850N, 1/4″, 18V, 206Nm, 2x5Ah
Код:
DCF850P2T-QW
360,00 € (704,10 лв.)
Акумулаторен гайковерт ударен DeWALT DCF887P2, 1/4″, 18V, 205Nm, 2x5Ah
Код:
DCF887P2-QW
310,00 € (606,31 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


