Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Акумулаторен перфоратор DeWALT DCH133NT, 18V, SDS Plus
190,00 € (371,61 лв.)
Акумулаторен гайковерт DeWALT DCF899P2, 18V, 1/2", 950Nm, 2x5Ah
455,05 € (890,00 лв.)
Акумулаторен перфоратор DeWALT DCH273P2, 18V, SDS Plus, 2x5Ah
498,00 € (974,00 лв.)
| Тегло | 3,1 кг |
|---|---|
| Размери | 28 × 32 × 6 см |
| Производител | DeWALT |
| Категория | Перфоратори |
| Захранване | 18V батерия |
| Тип двигател | Безчетков |
| Патронник | SDS Plus |
| Сила на удара | 2.1 J |
| Честота на удара | 0-4600 уд./мин |
| Номинални обороти | 0-1100 обр./мин |
| 3 режима на работа | Пробиване без удар, пробиване с удар, кътрене |
| Окомплектвка | 2x5Ah батерии, зарядно устройство и куфар |
| Гаранция | Гаранция 36 месеца |
| Гаранция на батериите | 12 месеца |
Описание
Акумулаторният SDS-plus перфоратор DeWALT DCH273P2 е оборудван с безчетков мотор, който се захранва с 18 V батерия и осигурява сила на удара 2,1 J. С едно зареждане на батерия с капацитет 5 Ah е в състояние да направи 90 отвора с дълбочина 80 мм (в бетон, със свредло 10 мм). Отличава се с една от най-ниските вибрации в своя клас – 6,6 м/сек2. За работа при лоши светлинни условия е предвидена LED подсветка. Доставя се в куфар с 2 батерии 18 V, 5 Ah и зарядно устройство.
Свързани продукти
Акумулаторен гайковерт ударен DeWALT DCF850N, 1/4″, 18V, 206Nm
Код:
DCF850N-XJ
160,00 € (312,93 лв.)
Акумулаторен гайковерт ударен DeWALT DCF887P2, 1/4″, 18V, 205Nm, 2x5Ah
Код:
DCF887P2-QW
310,00 € (606,31 лв.)
Акумулаторен ударопробивен винтоверт BOSCH GSB 18V-50 2x2Ah
Код:
0 601 9H5 100
277,00 € (541,76 лв.)
Зарядно устройство за акумулаторни батерии DeWALT DCB115, 10.8-18V
Код:
DCB115-QW
50,00 € (97,79 лв.)
Зарядно устройство за акумулаторни батерии DeWALT DCB118, 18-60V
Код:
DCB118-QW
78,00 € (152,55 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


