Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Акумулаторен винтоверт DeWALT DCD710D2, 10.8 V, 24Nm, 2x2Ah
135,00 € (264,04 лв.)
Акумулаторен перфоратор DeWALT DCH133M1, 18V, SDS Plus, 1x4Ah
280,00 € (547,63 лв.)
Акумулаторен перфоратор DeWALT DCH273NT, 18V, SDS Plus
330,00 € (645,42 лв.)
| Тегло | 3,1 кг |
|---|---|
| Размери | 28 × 32 × 6 см |
| Производител | DeWALT |
| Категория | Перфоратори |
| Захранване | 18V батерия |
| Тип двигател | Безчетков |
| Патронник | SDS Plus |
| Сила на удара | 2.1 J |
| Честота на удара | 0-4600 уд./мин |
| Номинални обороти | 0-1100 обр./мин |
| 3 режима на работа | Пробиване без удар, пробиване с удар, кътрене |
| Окомплектвка | Само машина с куфар. Без батерии и зарядно. |
| Гаранция | Гаранция 36 месеца |
Код:
DCH273NT-XJ
Категория: Акумулаторни инструменти
Описание
Акумулаторният SDS-plus перфоратор DeWALT DCH273NT е отлично решение за независима от електрическата мрежа работа – пробиване на отвори с диаметър 4-24 мм в бетон, тухла и зидария. Захранва се с 18 V Li-Ion батерия, има въртящ момент 0-1100 об./мин. Силата на удара е 2.1 J, а честотата – 0-4500 уд./мин. Системата AVC за активен контрол на вибрациите, които са най-ниските в този клас, осигурява максимална стабилност на инструмента и защита на оператора. При недостатъчна светлина може да се включи вградената LED лампичка. Доставя се в куфар без батерии и зарядно устройство.
Свързани продукти
Акумулаторен гайковерт ударен DeWALT DCF850N, 1/4″, 18V, 206Nm, 2x5Ah
Код:
DCF850P2T-QW
360,00 € (704,10 лв.)
Акумулаторен гайковерт ударен DeWALT DCF887N, 1/4″, 18V, 205Nm
Код:
DCF887N-XJ
110,00 € (215,14 лв.)
Акумулаторен ударопробивен винтоверт DeWALT DCD999NT, 18V, 112Nm
Код:
DCD999NT-XJ
240,00 € (469,40 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


