Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Акумулаторен перфоратор DeWALT DCH133M1, 18V, SDS Plus, 1x4Ah
280,00 € (547,63 лв.)
Акумулаторен перфоратор DeWALT DCH133NT, 18V, SDS Plus
190,00 € (371,61 лв.)
Акумулаторен перфоратор DeWALT DCH263P1, 18V, SDS Plus, 1x5Ah
380,00 € (743,22 лв.)
| Тегло | 2,78 кг |
|---|---|
| Размери | 40 × 14 × 10 см |
| Производител | DeWALT |
| Категория | Перфоратори |
| Захранване | 18V батерия |
| Патронник | SDS Plus |
| Тип двигател | Безчетков |
| Сила на удара | 3 J |
| Честота на удара | 0-4300 уд./мин |
| Номинални обороти | 0-1165 обр./мин |
| Максимално пробиване в бетон | Ф 28 мм |
| Окомплектовка | 1x5Ah батерия, зарядно и куфар |
| Гаранция | Гаранция 36 месеца |
| Гаранция на батерията | 12 месеца |
Код:
DCH263P1-QW
Категория: Акумулаторни инструменти
Етикети: DCH263P1, DeWALT, Акумулаторен перфоратор
Описание
Акумулаторният перфоратор DеWALT DCH263P1 е предназначен за пробиване на отвори със и без удар, както и за къртене. Оборудван е с безчетков мотор, който се захранва с 18 V батерия и осигурява отлична производителност и дълъг експлоатационен живот. Благодарение на системата SDS-plus, смяната на накрайниците отнема минимум време и усилия. Ударният механизъм осигурява сила на удара 3 J. Системата Active Vibration Control намалява вибрациите за по-дълготрайна работа с минимална умора. Електронното регулиране на скоростта е предвидено за оптимална работа с различни материали. Доставя се в куфар с 1 батерия 18 V, 5 Ah и зарядно устройство.
Свързани продукти
Акумулаторен ударопробивен винтоверт DeWALT DCD709D2T, 18V, 2x2Ah
Код:
DCD709D2T-QW
233,00 € (455,71 лв.)
Акумулаторен ударопробивен винтоверт DeWALT DCD796NT, 18V, 70Nm
Код:
DCD796NT-XJ
165,00 € (322,71 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


