Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Акумулаторен перфоратор DeWALT DCH273NT, 18V, SDS Plus
330,00 € (645,42 лв.)
Акумулаторен перфоратор DeWALT DCH263P1, 18V, SDS Plus, 1x5Ah
380,00 € (743,22 лв.)
Акумулаторен перфоратор DeWALT DCH133M1, 18V, SDS Plus, 1x4Ah
280,00 € (547,63 лв.)
| Тегло | 2,88 кг |
|---|---|
| Размери | 36 × 16 × 8 см |
| Производител | DeWALT |
| Категория | Перфоратори |
| Захранване | 18V батерия |
| Тип двигател | Безчетков |
| Патронник | SDS Plus |
| Сила на удара | 2.6 J |
| Честота на удара | 0-5500 уд./мин |
| Номинални обороти | 0-1500 обр./мин |
| 3 режима на работа | Пробиване без удар, пробиване с удар, кътрене |
| Реверс | Да |
| Окомплектвка | 1x4Ah батерия, зарядно и куфар |
| Гаранция | Гаранция 36 месеца |
Код:
DCH133M1-QW
Категория: Акумулаторни инструменти
Етикети: DCH, DCH133, DeWALT, Акумулаторен перфоратор
Описание
Акумулаторният SDS-plus перфоратор DеWALT DCH133M1 се захранва с 18 V батерия, има скорост 0-1550 об./мин и честота на удара 0-5680 уд./мин със сила 2.6 J. Оборудван е с безчетков мотор, който осигурява отлична производителност и дълъг експлоатационен живот. Производителността е сравнима с инструментите с мрежово захранване. Електронното регулиране на оборотите е предвидено за оптимална работа с различни материали. Доставя се в куфар с 1 батерия 18 V, 4 Ah, зарядно устройство, допълнителна ръкохватка и ограничител на дълбочината.
Свързани продукти
Акумулаторен гайковерт ударен DeWALT DCF850N, 1/4″, 18V, 206Nm, 2x5Ah
Код:
DCF850P2T-QW
360,00 € (704,10 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


