Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Акумулаторен гайковерт ударен MILWAUKEE M18 ONEFHIWF12-0X, 1/2″, 1898Nm
565,00 € (1105,04 лв.)
Електрически ръчен циркуляр Makita HS7601, 1200 W, 190 мм
182,00 € (355,96 лв.)
Акумулаторен гайковерт ударен MILWAUKEE M18 ONEFHIWF34-0X, 3/4″, 2034Nm
582,00 € (1138,29 лв.)
| Тегло | 5,1 кг |
|---|---|
| Размери | 40 × 30 × 14 см |
| Производител | Milwaukee |
| Категория | Гайковерти |
| Захранване | 18V батерия |
| Държач за инструменти | Квадрат 3/4″ |
| Максимален въртящ момент | 1627Nm на завиване; 2034Nm на развиване |
| Обороти на празен ход | 0-800/0-1300/0-1800/0-1800 обр. / мин |
| Максимален диаметър на крепежите | M33 |
| Честота на удара | 0-850/0-1850/0-2400/0-2400 удара в минута |
| Брой скорости | 4 скоротсни |
| Капацитет на батерията | Препоръчва се да работи с батерии 3/4/5.0Ah |
| Тип двигател | Безчетков |
| Вградено осветление | Да |
| Окомплектовка | Само машина в куфар, без батерии и зарядно устройство |
| Гаранция | 36 месеца на машината |
Код:
4933459729
Категория: Акумулаторни инструменти
Етикети: 18V, Milwaukee, ONEFHIWF12, Акумулаторен гайковерт
Описание
Безчетков гайковерт M18 FUEL ™ с технология ONE-KEY ™ осигурява въртящ момент 2034 Nm в компактен размер от 213 мм, което дава по-голям достъп в тесни пространства.
4-Mode DRIVE CONTROL ™ позволява на потребителя да премине в четири различни настройки на скоростта и въртящия момент, за да увеличи гъвкавостта на приложението.Вграденият датчик за броене на удари увеличава постоянната повторяемост на избрания режим на въртене.
Развиването на болтовете в режим 4 осигурява максимален въртящ момент от 2 034 Nm, след което преминава на 750 оборота в минута за несравнимо управление при отстраняване на крепежни елементи.
Управлението на инструмента ONE-KEY ™ позволява персонализиране на безжичните инструменти за повишена производителност и последователни резултати. Опция за на куфара за скачване към други куфари.
Устройството за проследяване и сигурност на инструментите ONE-KEY ™ предлага платформа за управление на инвентара, базирана на “облака”, която поддържа както проследяване на местоположението, така и предотвратяване на кражби. Гъвкава батерия: работи с всички батерии Milwaukee® M18 ™. Има 3/4″ захват на инструмента.
Вградено LED осветление и кука за окачване на колан.
Гаранция: 3 години
Доставя се в HD кутия без зарядно и батерии.
Също може да ви хареса…
Акумулаторен гайковерт ударен MILWAUKEE M18 ONEFHIWF1-0X, 1″, 2400Nm
Код:
4933459732
720,00 € (1408,20 лв.)
Акумулаторен гайковерт ударен MILWAUKEE M18 ONEFHIWF1-802X, 1″, 2400Nm
Код:
4933459733
1180,00 € (2307,88 лв.)
Свързани продукти
Акумулаторен гайковерт ударен DeWALT DCF850N, 1/4″, 18V, 206Nm
Код:
DCF850N-XJ
160,00 € (312,93 лв.)
Акумулаторен гайковерт ударен DeWALT DCF887P2, 1/4″, 18V, 205Nm, 2x5Ah
Код:
DCF887P2-QW
310,00 € (606,31 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


