Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Акумулаторен ударопробивен винтоверт DeWALT DCD805NT, 18V, 90Nm
165,00 € (322,71 лв.)
Акумулаторен гайковерт ударен DeWALT DCF887P2, 1/4", 18V, 205Nm, 2x5Ah
310,00 € (606,31 лв.)
Акумулаторен гайковерт ударен DeWALT DCF887N, 1/4″, 18V, 205Nm
110,00 € (215,14 лв.)
| Тегло | 0,940 кг |
|---|---|
| Размери | 20 × 10 × 5 см |
| Производител | DeWALT |
| Категория | Гайковерти |
| Захранване | 18V батерия |
| Тип двигател | Безчетков |
| Държач за инструменти | Шестостен 1/4 |
| Въртящ момент при затягане | 205 Nm |
| Номинални обороти | 0-1000/0-2800/0-3250 обр./мин |
| Брой скорости | 3-скоростни |
| Честота на удара | 0-3800 уд./мин |
| Вградено работно осветление | Да |
| Окомплектовка | Само машина, без батерии и зарядно. |
| Гаранция | Гаранция 36 месеца |
Код:
DCF887N-XJ
Категории: Акумулаторни инструменти, ПРОМОЦИИ
Етикети: DCF, DCF887, DeWALT, impact, акумулаторен винтоверт
Описание
Безчетковият акумулаторен гайковерт DeWALT DCF887N се захранва с 18 V батерия и има максимален въртящ момент 205 Nm. Оборудван е със здрава метална скоростна кутия, патронник с автоматично фиксиране за бърза смяна на накрайниците и с 3 кръгли светодиода за осветяване на работната зона. Присъединителният размер е вътрешен шестостен 1/4″ с опция заключване на опашката. Доставя се без батерия и зарядно устройство.
Свързани продукти
Акумулаторен гайковерт ударен DeWALT DCF850N, 1/4″, 18V, 206Nm
Код:
DCF850N-XJ
160,00 € (312,93 лв.)
Акумулаторен гайковерт ударен DeWALT DCF887P2, 1/4″, 18V, 205Nm, 2x5Ah
Код:
DCF887P2-QW
310,00 € (606,31 лв.)
Акумулаторен ударопробивен винтоверт DeWALT DCD796NT, 18V, 70Nm
Код:
DCD796NT-XJ
165,00 € (322,71 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


