Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Акумулаторен гайковерт ударен DeWALT DCF887P2, 1/4", 18V, 205Nm, 2x5Ah
310,00 € (606,31 лв.)
Акумулаторен гайковерт ударен DeWALT DCF850N, 1/4", 18V, 206Nm, 2x5Ah
360,00 € (704,10 лв.)
Акумулаторен гайковерт ударен DeWALT DCF850N, 1/4″, 18V, 206Nm
160,00 € (312,93 лв.)
| Тегло | 0,95 кг |
|---|---|
| Размери | 17 × 8 × 5 см |
| Производител | DeWALT |
| Категория | Гайковерти |
| Захранване | 18V батерия |
| Тип двигател | Безчетков |
| Държач за инструменти | Шестостен 1/4 |
| Въртящ момент при затягане | 206.2 Nm |
| Номинални обороти | 0-1000/0-2800/0-3250 обр./мин |
| Брой скорости | 3-скоростни |
| Честота на удара | 0-3800 уд./мин |
| Вградено работно осветление | Да |
| Окомплектовка | Само машина, без батерии и зарядно. Доставя се в картонена кутия. |
| Гаранция | Гаранция 36 месеца |
Код:
DCF850N-XJ
Категория: Акумулаторни инструменти
Етикети: dcf850, DeWALT, impact, акумулаторен винтоверт, ударен винтоверт
Описание
Трискоростният акумулаторен ударен гайковерт DeWALT DCF850N е оборудван с безчетков мотор и се захранва с 18 V акумулаторна батерия. Работи с три скорости – 0-1000, 0-2800 и 0-3250 об./мин и максимален въртящ момент 206,2 Nm. Вградената LED подсветка позволява работата и в лоши светлинни условия. Доставя се без батерия и зарядно устройство.
Също може да ви хареса…
Акумулаторен гайковерт ударен DeWALT DCF850N, 1/4″, 18V, 206Nm, 2x5Ah
Код:
DCF850P2T-QW
360,00 € (704,10 лв.)
Свързани продукти
Акумулаторен гайковерт ударен DeWALT DCF887P2, 1/4″, 18V, 205Nm, 2x5Ah
Код:
DCF887P2-QW
310,00 € (606,31 лв.)
Акумулаторен ударопробивен винтоверт BOSCH GSB 18V-50 2x2Ah
Код:
0 601 9H5 100
277,00 € (541,76 лв.)
Зарядно устройство за акумулаторни батерии DeWALT DCB118, 18-60V
Код:
DCB118-QW
78,00 € (152,55 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


