Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Акумулаторен винтоверт DeWALT DCF620D2K, 18V, 30Nm, 1/4", 2x2Ah
305,00 € (596,53 лв.)
Акумулаторен винтоверт DeWALT DCD710D2, 10.8 V, 24Nm, 2x2Ah
135,00 € (264,04 лв.)
Акумулаторен винтоверт DeWALT DCF620N, 18V, 30Nm, 1/4″
170,00 € (332,49 лв.)
| Тегло | 1,88 кг |
|---|---|
| Размери | 35 × 5 × 5 см |
| Производител | DeWALT |
| Категория | Винтоверти |
| Захранване | 18V батерия |
| Тип двигател | Безчетков |
| Държач за инструменти | Шестостен 1/4 |
| Въртящ момент | 30 Nm |
| Брой скорости | 1-скоростни |
| Номинални обороти | 0-4400 обр./мин |
| Окомплектовка | Само машина, без батерии и зарядно. Доставя се в картонена кутия |
| Гаранция | Гаранция 36 месеца |
Код:
DCF620N-XJ
Категория: Акумулаторни инструменти
Описание
Едноскоростният акумулаторен винтоверт DeWALT DCF620N е предназначен за сухо строителство. Оборудван е с безчетков мотор, който се захранва от 18 V батерия. Има максимален въртящ момент 30 Nm, а благодарение на електронното регулиране на оборотите може да настрои оптималния режим за конкретния материал. Сред останалите функции може да се отбележат спирачката на двигателя, подсветката с отложено изгасване и заключващата функция на бутона. Доставя се без батерия и зарядно устройство, в картонена кутия.
Също може да ви хареса…
Акумулаторен винтоверт DeWALT DCF620D2K, 18V, 30Nm, 1/4″, 2x2Ah
Код:
DCF620D2K-QW
305,00 € (596,53 лв.)
Свързани продукти
Акумулаторен гайковерт ударен DeWALT DCF887N, 1/4″, 18V, 205Nm
Код:
DCF887N-XJ
110,00 € (215,14 лв.)
Акумулаторен ударопробивен винтоверт DeWALT DCD709D2T, 18V, 2x2Ah
Код:
DCD709D2T-QW
233,00 € (455,71 лв.)
Акумулаторен ударопробивен винтоверт DeWALT DCD805NT, 18V, 90Nm
Код:
DCD805NT-XJ
165,00 € (322,71 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


