Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Акумулаторен винтоверт DeWALT DCF620N, 18V, 30Nm, 1/4"
170,00 € (332,49 лв.)
Акумулаторен перфоратор DeWALT DCH273NT, 18V, SDS Plus
330,00 € (645,42 лв.)
Акумулаторен винтоверт DeWALT DCD710D2, 10.8 V, 24Nm, 2x2Ah
135,00 € (264,04 лв.)
| Тегло | 11 кг |
|---|---|
| Размери | 22 × 7 × 5 см |
| Производител | DeWALT |
| Категория | Винтоверти |
| Захранване | 10.8V батерия |
| Тип двигател | Четков |
| Патронник | Пластмасов безключов |
| Обхват на патронника | 1-10 мм |
| Брой скорости | 2-скоростни |
| Номинални обороти | 0-400/0-1500 обр./мин |
| Окомплектовка | 2x2Ah батерии, зарядно и куфар |
| Гаранция | Гаранция 36 месеца |
| Гаранция на батериите | 12 месеца |
Код:
DCD710D2-QW
Категория: Акумулаторни инструменти
Описание
Акумулаторният 2-скоростен винтоверт DeWALT DCD710D2 се захранва с 10.8 V батерия и работи с 2 скорости – 0-400 и 0-1500 об./мин. Въртящият му момент е 24 Nm и може да се регулира в 12 степени. Патронникът му е с обхват 1-10 мм. Има компактен дизайн и удобна дръжка, което увеличава комфорта, особено при продължителна работа. Доставя се в куфар с 2 батерии 10.8 V, 2 Ah и зарядно устройство.
Свързани продукти
Акумулаторен гайковерт ударен DeWALT DCF850N, 1/4″, 18V, 206Nm
Код:
DCF850N-XJ
160,00 € (312,93 лв.)
Акумулаторен гайковерт ударен DeWALT DCF850N, 1/4″, 18V, 206Nm, 2x5Ah
Код:
DCF850P2T-QW
360,00 € (704,10 лв.)
Акумулаторен гайковерт ударен DeWALT DCF887P2, 1/4″, 18V, 205Nm, 2x5Ah
Код:
DCF887P2-QW
310,00 € (606,31 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


