Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Комплект свредла Bosch EXPERT HEX-9 MultiConstruction 4/5/6/6/8 mm 5 бр.
24,00 € (46,94 лв.)
Комплект инструменти BGS 2243 - 1/4″ + 1/3" + 1/2″, 192 части
144,00 € (281,64 лв.)
Акумулаторен винтоверт BOSCH GSR 185-Li, к-кт 2x2Ah, зарядно и куфар
208,00 € (406,81 лв.)
| Тегло | 0,930 кг |
|---|---|
| Размери | 16 × 5 × 22 см |
| Производител | Bosch |
| Категория | Винтоверти |
| Захранване | 18V батерия |
| Тип двигател | Безчетков |
| Въртящ момент | 50 Nm |
| Тип на акумулатора | Li-ion |
| Обороти на празен ход (I-ва скорост / II-ра скорост) | 0 – 500 / 0 – 1.900 1/ обр./мин |
| Обхват на захващане на патронника | 1.5 – 13 mm |
| Максимален диаметър на пробиване в стомана | 10 mm |
| Максимален диаметър на пробиване в дърво | 35 mm |
| Осветление | LED |
| Шум | 83 dB |
| Окомплектовка | 2x2Ah батерии, зарядно устройство и куфар |
| Гаранция | Гаранция 36 месеца |
Описание
- Акумулаторен винтоверт Bosch GSR 185-LI Professional.
- Bosch GSR 185-LI Professional е акумулаторен винтоверт, предназначен за професионална употреба.
- Компактен и лек дизайн за лесна маневреност и удобен захват за продължителна употреба.
- Този винтоверт е следващо ниво на компактност с мощна производителност и безчетков мотор.
- Той разполага с мощна литиево-йонна батерия от 18V и високопроизводителен мотор, който осигурява до 185 Nm въртящ момент.
- Оборудван с 13 мм патронник с автоматично заключване, за лесна смяна на накрайниците.
- Освен това има спусък с променлива скорост и LED работна светлина за подобрена видимост на слабо осветени места.
- Лесно транспортиране и работа благодарение на компактна конструкция.
- Високоефективен безчетков мотор удължава времето на работа и експлоатационния живот на инструмента.
- Подходящ за завинтване в дърво или пробиване в дърво и метал в тесни пространства.
Също може да ви хареса…
Свързани продукти
Акумулаторен гайковерт ударен DeWALT DCF850N, 1/4″, 18V, 206Nm
Код:
DCF850N-XJ
160,00 € (312,93 лв.)
Акумулаторен ударопробивен винтоверт BOSCH GSB 18V-50 2x2Ah
Код:
0 601 9H5 100
277,00 € (541,76 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


