Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Работни наколенки Makita E-05658
35,89 € (70,19 лв.)
Шлайф ексцентриков BOSCH GEX 125-1 AE
125,00 € (244,48 лв.)
Акумулаторен винтоверт BOSCH GSR 12V-30 2x2Ah
175,00 € (342,27 лв.)
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Размери | 159 × 59 × 167 см |
| Производител | Bosch |
| Категория | Винтоверти |
| Захранване | 12V батерия |
| Тип двигател | Безчетков |
| Въртящ момент | 30 Nm |
| Тип на акумулатора | Li-ion |
| Обороти на празен ход (I-ва скорост / II-ра скорост) | 0 – 420 / 0 – 1.600 1/ обр./мин |
| Патронник | Метален безключов |
| Обхват на захващане на патронника | 0.8 – 10 мм |
| Ударно пробиване | Не |
| Окомплектовка | 2x2Ah батерии, зарядно устройство и куфар |
| Гаранция | Гаранция 36 месеца |
Код:
0 601 9G9 000
Категории: Акумулаторни инструменти, ПРОМОЦИИ
Описание
-
Акумулаторен винтоверт BOSCH GSR 12V-30.
- Оборудван с безчетков мотор за по-дълъг живот на инструмента.
- Голям въртящ момент и бързи обороти за пробиване за бързи и мощни резултати.
- Достъпни високотехнологични функции при завинтване и пробиване.
- Притежава достатъчна мощност и издържливост за завинтване и пробиване.
- Двускоростният редуктор дава възможност за висока производителност и отличен въртящ момент.
- Вградена LED светлина за работа в слабо осветени помещения.
- 2-степенен редуктор осигурява мощните 30 Nm при пробиване и завинтване.
-
Бързозатягащ патронник.
Свързани продукти
Акумулаторен винтоверт DeWALT DCF620D2K, 18V, 30Nm, 1/4″, 2x2Ah
Код:
DCF620D2K-QW
305,00 € (596,53 лв.)
Акумулаторен гайковерт ударен DeWALT DCF850N, 1/4″, 18V, 206Nm, 2x5Ah
Код:
DCF850P2T-QW
360,00 € (704,10 лв.)
Акумулаторен ударопробивен винтоверт DeWALT DCD796NT, 18V, 70Nm
Код:
DCD796NT-XJ
165,00 € (322,71 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


