Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Дизелов генератор AYERBE AY–12500 D MN A/E, 12.5kVa, 230V, LOMBARDINI
7690,00 € (15040,33 лв.)
Инверторен бензинов генератор HONDA EU 10I
960,00 € (1877,60 лв.)
Акумулаторен винтоверт BOSCH GSR 120-Li, 2x2Ah
132,00 € (258,17 лв.)
| Тегло | 0,981 кг |
|---|---|
| Размери | 17 × 5 × 18 см |
| Производител | Bosch |
| Категория | Винтоверти |
| Захранване | 12V батерия |
| Тип двигател | Четков |
| Въртящ момент | 30 Nm |
| Тип на акумулатора | Li-ion |
| Обороти на празен ход (I-ва скорост / II-ра скорост) | 0 – 380 min-1/0 – 1300 min-1 |
| Бързостягащ патронник | 0.8 – 10 mm |
| Захват на инструмента | 1/4 “ (вътрешен шестостен) |
| Максимален диаметър на пробиване в стомана | 10 mm |
| Максимален диаметър на пробиване в дърво | 20 mm |
| Максимален диаметър на навиване на винт | 8 mm |
| Степени на въртящия момент | 20 + 1 |
| Осветление: | LED |
| Ударно пробиване | Не |
| Окомплектовка | 2x2Ah батерии, зарядно устройство и куфар |
| Гаранция | Гаранция 36 месеца |
Код:
0 601 9G8 000
Категория: Акумулаторни инструменти
Етикети: 12V, bosch Professional, GSR 120-li, винтоверт
Описание
- Акумулаторен винтоверт BOSCH GSR 120-LI.
- Притежава достатъчна мощност и издържливост за завинтване и пробиване.
- Двускоростният редуктор дава възможност за висока производителност и отличен въртящ момент.
- Акумулаторната батерия е оборудвана с електронна защита на акумулаторните клетки Electronic Cell Protection за по-продължителен живот и по-голяма издържливост.
Свързани продукти
Акумулаторен гайковерт ударен DeWALT DCF850N, 1/4″, 18V, 206Nm
Код:
DCF850N-XJ
160,00 € (312,93 лв.)
Зарядно устройство за акумулаторни батерии DeWALT DCB115, 10.8-18V
Код:
DCB115-QW
50,00 € (97,79 лв.)
Зарядно устройство за акумулаторни батерии DeWALT DCB118, 18-60V
Код:
DCB118-QW
78,00 € (152,55 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


