Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Защитни очила JACKSON SAFETY SG 50002 Жълти
9,20 € (17,99 лв.) 8,28 € (16,19 лв.)
Акумулаторен гайковерт BOSCH GDS 18V-1050 H, 3/4", 1700Nm
360,00 € (704,10 лв.)
Акумулаторен гайковерт BOSCH GDS 18V-1000, 1/2″, 1600Nm
360,00 € (704,10 лв.)
| Тегло | 2,9 кг |
|---|---|
| Размери | 22 × 8 × 24 см |
| Производител | Bosch |
| Категория | Гайковерти |
| Захранване | 18V батерия |
| Тип двигател | Безчетков |
| Въртящ момент | 1000 Nm на завиване; 1600 Nm на развиване |
| Тип на акумулатора | 18V Li-ion |
| Диапазон на регулиране на въртящия момент | І-во ниво мин./макс – 0/350 Nm ІІ-во ниво мин./макс – 0/700 Nm ІІІ-то ниво мин./макс – 0/1000 Nm |
| Обороти на празен ход | 0-1.750 обр./мин |
| Степени на въртящия момент | 3-стененни |
| Държач за инструменти | Квадрат 1/2″ |
| Честота на ударите | 0-2600 удара/мин |
| Диаметър на винта | M 14 – M 24 |
| Окомплектовка | Само машина, без батерии и зарядно. Доставя се в картонена кутия. |
| Гаранция | Гаранция 36 месеца |
Код:
0 601 9J8 300
Категории: Автосервизна техника, Акумулаторни инструменти
Етикети: 1/2, Bosch, bosch Professional, GDS 18V-1000, Акумулаторен гайковерт
Описание
- Пълна мощност, без кабел: 1/2″ ударен гайковерт с голям въртящ момент с BITURBO Brushless технология
- Голяма мощност със свобода без кабел благодарение на акумулаторни батерии ProCORE18V и безчетков мотор
- Най-добра производителност за интензивни приложения с въртящ момент на затягане 1000 Nm и въртящ момент на разхлабване до 1600 Nm
- Висока степен на универсалност и контролирана мощност чрез 3 настройки на скоростта/въртящия момент
Свързани продукти
Акумулаторен ударопробивен винтоверт DeWALT DCD709D2T, 18V, 2x2Ah
Код:
DCD709D2T-QW
233,00 € (455,71 лв.)
Акумулаторен ударопробивен винтоверт DeWALT DCD805NT, 18V, 90Nm
Код:
DCD805NT-XJ
165,00 € (322,71 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


