Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Акумулаторен гайковерт DeWALT DCF921N, 18V, 1/2", 406Nm
185,00 € (361,83 лв.)
Акумулаторен ръчен циркуляр DeWALT DCS570N, 18V, Ф184мм
240,00 € (469,40 лв.)
Акумулаторен гайковерт DeWALT DCF894N, 18V, 1/2″, 447Nm
230,00 € (449,84 лв.)
| Тегло | 1,88 кг |
|---|---|
| Размери | 19 × 12 × 5 см |
| Производител | DeWALT |
| Категория | Гайковерти |
| Захранване | 18V батерия |
| Държач за инструменти | Квадрат 1/2″ |
| Тип двигател | Безчетков |
| Макс въртящ момент | 447 Nm при затягане |
| Честота на удара | 0-3100 уд./мин |
| Брой скорости | 2-скоростни |
| Номинални обороти | 0-900/0-2000 обр./мин |
| Окомплектовка | Само машина, без батерии и зарядно устройство. Доставя се в картонена кутия |
| Гаранция | Гаранция 36 месеца |
Изчерпан
Код:
DCF894N-XJ
Категории: Автосервизна техника, Акумулаторни инструменти
Описание
Ударният акумулаторен винтоверт DCF894N работи с 18 V батерии и е оборудван с безчетков мотор. Въртящият му момент е 447 Nm, скоростта – 0-2000 об./мин, а честотата на ударите – 0-3100 уд./мин. Присъединяването е квадрат 1/2″. Има 2 настройки на режима (Low и High) за оптимално управление на силата и намаляване на риска от повреди. В режим Low работи при по-бавна скорост за по-деликатни приложения, но с пълна скорост в обратна посока. Доставя се без батерия и зарядно устройство.
Също може да ви хареса…
Свързани продукти
Акумулаторен гайковерт ударен DeWALT DCF850N, 1/4″, 18V, 206Nm
Код:
DCF850N-XJ
160,00 € (312,93 лв.)
Акумулаторен ударопробивен винтоверт BOSCH GSB 18V-50 2x2Ah
Код:
0 601 9H5 100
277,00 € (541,76 лв.)
Акумулаторен ударопробивен винтоверт DeWALT DCD805NT, 18V, 90Nm
Код:
DCD805NT-XJ
165,00 € (322,71 лв.)
Зарядно устройство за акумулаторни батерии DeWALT DCB118, 18-60V
Код:
DCB118-QW
78,00 € (152,55 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


