Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Акумулаторна батерия Bosch ProCORE, Li-Ion, 18V, 12.0Ah
285,00 € (557,41 лв.)
Акумулаторен гайковерт BOSCH GDX 18V-200, 1/2", HEX 1/4" , 200Nm
205,00 € (400,95 лв.)
Акумулаторен гайковерт BOSCH GDX 18V-285, 1/2″, HEX 1/4″ , 500Nm
195,00 € (381,39 лв.)
| Тегло | 1,1 кг |
|---|---|
| Размери | 21 × 7,5 × 15 см |
| Производител | Bosch |
| Категория | Гайковерти |
| Захранване | 18V батерия |
| Тип двигател | Безчетков |
| Държач за инструменти | Квадрат 1/2″, Шестостен 1/4 |
| Въртящ момент | 500 Nm при развиване |
| Номинални обороти | 0 – 2800 обр./мин. |
| Честота на удара | 0 – 3600 уд./мин. |
| Брой скорости | 2-скоростни |
| Вградено работно осветление | Да |
| Размер на винтовете | M8 – M18 |
| Окомплектовка | Само машина, без батерии и зарядно. Доставя се в картонена кутия. |
| Гаранция | Гаранция 36 месеца |
Код:
0 601 9N2 120
Категории: Автосервизна техника, Акумулаторни инструменти, ПРОМОЦИИ
Етикети: 1/2, Bosch, bosch Professional, GDX 18V-235, HEX 1/4", Акумулаторен гайковерт
Описание
- Удобен и пести време с един инструмент, GDX 2 в 1 държач на инструмента за двете приложения завинтване на винтове и затягане на болтове
- Мощен инструмент за затягане на болтове с въртящ момент 285 Nm извършва приложения със затягане на болтове с лекота; 2 скорости за избор. Висока скорост за производителност, средна за деликатни задачи
- Удобен за използване за дълги периоди от време благодарение на ергономичната и тънка ръкохватка с меко покритие
- Диапазон на регулиране на въртящия момент, мин./макс., І-во ниво 0/200 Nm
- Диапазон на регулиране на въртящия момент, мин./макс., ІІ-ро ниво 0/285 Nm
Обхват на доставката:
Гайковерт GDX 18V-285, доставя се без батерии и зарядно, в картонена кутия!
Свързани продукти
Акумулаторен винтоверт DeWALT DCF620D2K, 18V, 30Nm, 1/4″, 2x2Ah
Код:
DCF620D2K-QW
305,00 € (596,53 лв.)
Акумулаторен гайковерт ударен DeWALT DCF850N, 1/4″, 18V, 206Nm
Код:
DCF850N-XJ
160,00 € (312,93 лв.)
Акумулаторен ударопробивен винтоверт DeWALT DCD999NT, 18V, 112Nm
Код:
DCD999NT-XJ
240,00 € (469,40 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


