Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Акумулаторен гайковерт BOSCH GDX 18V-285, 1/2", HEX 1/4" , 500Nm
195,00 € (381,39 лв.)
Акумулаторен гайковерт BOSCH GDX 18V-200, 1/2″, HEX 1/4″ , 200Nm
205,00 € (400,95 лв.)
| Тегло | 1,2 кг |
|---|---|
| Размери | 21 × 6,5 × 15 см |
| Производител | Bosch |
| Категория | Гайковерти |
| Захранване | 18V батерия |
| Тип двигател | Безчетков |
| Държач за инструменти | Квадрат 1/2″, Шестостен 1/4 |
| Въртящ момент | 200 Nm при завиване 350 Nm при развиване |
| Номинални обороти | 0 – 3400 обр./мин. |
| Честота на удара | 0 – 4200 уд./мин. |
| Брой скорости | 1 скорост |
| Вградено работно осветление | Да |
| Размер на винтовете | M6 – M16 |
| Окомплектовка | Само машина, без батерии и зарядно. Доставя се в картонена кутия. |
| Гаранция | Гаранция 36 месеца |
Код:
0 601 9J2 204
Категории: Автосервизна техника, Акумулаторни инструменти, ПРОМОЦИИ
Етикети: 1/2, Bosch, bosch Professional, GDX 18V-200, HEX 1/4", Акумулаторен гайковерт
Описание
Безчеткова мощност в компактна конструкция – идеален за работа в тесни пространства
- Ударно-пробивен винтоверт и ударен гайковерт в един инструмент: уникален държач на битове 2 в 1 с 1/4″ вътрешен шестостен и 1/2″ квадратно задвижвано звено
- Голям въртящ момент на затягане и изключително къса дължина на главата за мощна работа дори в трудно достъпни места
- Безчетков мотор и електронна защита на мотора (EMP) осигуряват по-голяма мощност, по-продължителни времена на работа и по-голяма експлоатационна продължителност на инструмента
Доставя се без батерии и зарядно, в картонена кутия!
Свързани продукти
Акумулаторен гайковерт ударен DeWALT DCF850N, 1/4″, 18V, 206Nm
Код:
DCF850N-XJ
160,00 € (312,93 лв.)
Акумулаторен ударопробивен винтоверт BOSCH GSB 18V-50 2x2Ah
Код:
0 601 9H5 100
277,00 € (541,76 лв.)
Зарядно устройство за акумулаторни батерии DeWALT DCB115, 10.8-18V
Код:
DCB115-QW
50,00 € (97,79 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


