Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Диск циркулярен за рязане на дърво DeWALT DT1960, 305 мм, 30 мм, 2 мм, 60 Z, Construction
35,00 € (68,45 лв.)
| Тегло | 1,42 кг |
|---|---|
| Размери | 30 × 30 × 3 см |
| Производител | DeWALT |
| Категория | Циркулярни дискове за рязане на дърво |
| Диаметър на диска | ф305 мм |
| Твърдосплавни пластини | Да |
| Вътрешен диаметър | 30 мм |
| Дебелина | 2 мм |
| Брой зъби | 60 |
| Максимални обороти | 4800 обр/мин |
| Подходящ за | Стационарни циркуляри; Пендули и др. |
Код:
DT1960-QZ
Категория: Циркулярни дискове
Етикети: 305 мм, DeWALT, диск за рязане на дърво, диск циркулярен, с твърдосплавни пластини
Описание
Диска на DeWALT DT1960 е предназначен за финно напречно и надлъжно рязане на дърво и дървестни материали. Снабден е с твърдосплавни резци, изработени от волфрам карбид осигуряващи много по-дълъг живот и качество на рязане. Удължен живот, дължащ се на твърдосплавните зъби. Идеален за естествено дърво, шперплат, ламинати и плочи от дървесни частици. Устойчиви на удар и повреда на карбидните върхове. Изключителна повърхност, благодарение на уникалните антивибрационни слотове.
Подходящ за използване със стационарни машини жиркуляри, пендули, герунги и гр.
Свързани продукти
Акумулаторен перфоратор DeWALT DCH133M1, 18V, SDS Plus, 1x4Ah
Код:
DCH133M1-QW
280,00 € (547,63 лв.)
Акумулаторна батерия DeWALT DCBP034G, 18V, Li-ion, 1.7 Ah, PowerStack
Код:
DCBP034G-XJ
85,00 € (166,25 лв.)
Диск циркулярен за рязане на дърво BOSCH Eco For Wood, 305 мм, 30 мм, 3.2 мм, 100 T
Код:
2 608 644 386
60,00 € (117,35 лв.)
Диск циркулярен за рязане на дърво DeWALT DT99576, 305 мм, 30 мм, 2.16 мм, 78 Z, Extreme Runtime
Код:
DT99576-QZ
75,00 € (146,69 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


