Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Диск циркулярен за рязане на дърво BOSCH Eco For Wood, 160 мм, 20 мм, 2.2 мм, 36 T
18,20 € (35,60 лв.)
| Тегло | 0,4 кг |
|---|---|
| Размери | 20 × 10 × 3 см |
| Производител | Bosch |
| Категория | Циркулярни дискове за рязане на дърво |
| Диаметър на диска | ф160 мм |
| Твърдосплавни пластини | Да |
| Вътрешен диаметър | 20 мм |
| Дебелина | 2.2/1.4 мм |
| Брой зъби | 36 |
| Тип зъби | ATB |
| Максимални обороти | 9500 обр/мин |
| Подходящ за | Ръчен циркуляр |
Код:
2 608 644 374
Категория: Циркулярни дискове
Етикети: 160 mm, Bosch, bosch Professional, диск за рязане на дърво, диск циркулярен, с твърдосплавни пластини
Описание
Дискът за циркуляр Eco for Wood е предпочитаният избор за надеждни срезове в дървесина
- Добре селектираните твърдосплавни зъби осигуряват дълъг живот на продукта
- Внимателно контролиран процес на производство за спазване на надеждните стандарти за качество на Bosch
Свързани продукти
Диск циркулярен за рязане на дърво BOSCH Eco For Wood, 254 мм, 30 мм, 3.0 мм, 80 T
Код:
2 608 644 384
32,80 € (64,15 лв.)
Диск циркулярен за рязане на дърво DeWALT DT1960, 305 мм, 30 мм, 2 мм, 60 Z, Construction
Код:
DT1960-QZ
35,00 € (68,45 лв.)
Диск циркулярен за рязане на дърво DeWALT DT99576, 305 мм, 30 мм, 2.16 мм, 78 Z, Extreme Runtime
Код:
DT99576-QZ
75,00 € (146,69 лв.)
Електрически ъглошлайф BOSCH GWS 2400 J, Ф230 мм с плавен старт
Код:
0 601 8F4 200
230,08 € (450,00 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


