Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Рутилови електроди за заваряване MOST 6013 2.5x300mm, пакет 2.5кг.
8,69 € (17,00 лв.)
25MM РАЗДВИЖЕН КЛЮЧ - 3611-08P KING TONY
12,26 € (23,98 лв.)
Рутилови електроди за заваряване MOST 6013 3.2x400mm, пакет 5.0кг.
18,41 € (36,01 лв.)
| Тегло | 2,5 кг |
|---|---|
| Размери | 38 × 50 × 8 см |
| Производител | MOST |
| Категория | Електроди за заваряване |
| Диаметър на електрода | ф3.2 мм |
| Вид електрод | Среднообмазен рутилов електрод |
| Тип обмазка | Рутилова |
| Предназначение | За заваряване на нелегирани и ниско легирани стомани |
| Класификация | SFA / AWS A 5.1 : E 6013 БДС EN ISO 2560 – A: E 38 0 RR 12 |
| Заваръчен ток | ~ / = (±) |
Код:
0630601337
Категория: Консумативи за заваряване
Етикети: 3.2, 3.25, 6013, VEJEN, ВЕЖЕН, заваряване, обмазен, РЕДЗ, рутилови електроди
Описание
Универсални среднообмазни рутилови електроди за заваряване на конструкции от въглеродна стомана, изложени на статично и динамично натоварване (стоманени или строителни конструкции, подвижен състав). Препоръчва се за монтажни работи, има много добри заваръчни свойства.
Класификация:
PN-EN 2560-A-E: E 38 0 RC 11
AWS A5.1: E 6013
Характеристика Re[N/mm²]=360; Rm[N/mm²]=440-570; A5=22%; KV=47 J (0°C)
Химически състав [%] С=0,08; Si=0,20; Mn=0,50;
Допускане ABS, BV, DNV-GL
Също може да ви хареса…
Рутилови електроди за заваряване ESAB ВЕЖЕН 2.5x350mm, пакет 4.8кг.
Код:
4500253400
25,35 € (49,58 лв.)
Рутилови електроди за заваряване ESAB ВЕЖЕН 3.2x350mm, пакет 4.7кг.
Код:
4500323400
24,29 € (47,51 лв.)
Свързани продукти
Електроди за наваряване ESAB OK Weartrode 55 HD 3.2x450mm, пакет 2.4кг.
Код:
8458324030
20,79 € (40,66 лв.)
Рутилови електроди за заваряване ESAB ВЕЖЕН 4.0x450mm, пакет 6.0кг.
Код:
4500404400
31,29 € (61,20 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


