Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Рутилови електроди за заваряване ESAB ВЕЖЕН 3.2x350mm, пакет 4.7кг.
24,29 € (47,51 лв.)
ВЪРТОК 3/8" - 3571-08 KING TONY
4,20 € (8,21 лв.)
Рутилови електроди за заваряване ESAB ВЕЖЕН 4.0x450mm, пакет 6.0кг.
31,29 € (61,20 лв.)
| Тегло | 6,0 кг |
|---|---|
| Размери | 45 × 23 × 8 см |
| Производител | ESAB |
| Категория | Електроди за заваряване |
| Вид електрод | Дебелообмазан рутилов електрод |
| Тип обмазка | Рутилова |
| Диаматър на електрода | Ф4.0 мм |
| Предназначение | За заваряване на нелегирани и ниско легирани стомани |
| Класификация | SFA / AWS A 5.1 : E 6013 БДС EN ISO 2560 – A: E 38 0 RR 12 |
| Заваръчен ток | ~ / = (±) |
| U на празен ход | мин. 50 V |
| Изсушаване | 150 °С/1ч |
| Брой електроди в пакет | ~90 броя в пакет 6.0 кг. |
| Брой пакети в стек | 3 пакета по 4.8 кг |
Код:
4500404400
Категория: Консумативи за заваряване
Етикети: 4.0, 4.0х450, ESAB, VEJEN, ВЕЖЕН, ЕСАБ, заваряване, обмазен, РЕДЗ, рутилови електроди
Описание
Дебелообмазан рутилов електрод за заваряване на нелегирани и ниско легирани стомани. Електродът е с много добри заваръчно-технологични свойства и осигурява лесно и самостоятелно отделяне на шлаката. Има много широко приложение за заваряване на повдигателни съоръжения, съдове под налягане, тръбопроводи, строителни конструкции и в корабостроенето. Има одобрение за заварени съединения в температурен интервал от 0 до 450 градуса.
Класификация по EN ISO 2560 – A: E 38 0 RR 12
Повече информация за продукта може да разгледате ТУК
Свързани продукти
Базични електроди за заваряване на чугун ESAB OK NiFе-Cl-A 3.2x350mm, пакет 0.7кг.
Код:
92583230L0
34,41 € (67,30 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


