Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
450MM УДЪЛЖИТЕЛ 1/2" - 4221-18 KING TONY
12,76 € (24,96 лв.)
ВЪРТОК Г-ОБРАЗЕН 3/4" - 6581-12 KING TONY
16,28 € (31,84 лв.)
Електроди за наваряване ESAB OK Weartrode 55 HD 4.0x450mm, пакет 5.0кг.
38,38 € (75,06 лв.)
| Тегло | 5,0 кг |
|---|---|
| Размери | 38 × 23 × 8 см |
| Производител | ESAB |
| Категория | Електроди за заваряване |
| Диаметър на електрода | ф4.0 мм |
| Вид електрод | Базичен електрод |
| Тип обмазка | Базична |
| Предназначение | За наваряване на полукорозионна мартензитна стомана с твърдост около 57 HRC |
| Класификация | EN 14700:E Z Fe6 |
| Заваръчен напрежение | AC, DC+ |
| Брой електроди в пакет | ~59 броя в пакет 5.0 кг. |
| Брой пакети в стек | 3 пакета по 5.0 кг |
Код:
8458404020
Категория: Консумативи за заваряване
Етикети: OK 84.58, OK Weartrode 55 HD, ЕСАБ, наваряване, обмазен, РЕДЗ
Описание
Електродът OK Weartrode 55 HD е предназначен за наваряване на полукорозионна мартензитна стомана с твърдост около 57 HRC. Подходящ е за наваряване на части, изложени на различни форми на абразивно и ударно износване,например селскостопанска техника, горски инструменти, товаро- разтоварни машини и смесители.
Класификация по EN 14700:E Z Fe6
Повече информация за продукта може да разгледате ТУК
Свързани продукти
Базични електроди за заваряване ESAB OK 48.00 2.5x350mm, пакет 4.3кг.
Код:
4800253000
27,57 € (53,92 лв.)
Базични електроди за заваряване MOST 7018 3.2x350mm, пакет 5.0кг.
Код:
0630701832
18,71 € (36,59 лв.)
Рутилови електроди за заваряване ESAB ВЕЖЕН 3.2x350mm, пакет 4.7кг.
Код:
4500323400
24,29 € (47,51 лв.)
Рутилови електроди за заваряване MOST 6013 3.2x400mm, пакет 5.0кг.
Код:
0630601337
18,41 € (36,01 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


