Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
F3/4" X M1/2" АДАПТОР УДАРЕН 6864P KING TONY
10,79 € (21,10 лв.)
Заваръчна тел GOLD G3Si1, D200, 0.8mm/5.0кг.
19,43 € (38,00 лв.)
Базични електроди за заваряване MOST 7018 3.2x350mm, пакет 5.0кг.
18,71 € (36,59 лв.)
| Тегло | 5,0 кг |
|---|---|
| Размери | 38 × 23 × 8 см |
| Производител | MOST |
| Категория | Електроди за заваряване |
| Диаметър на електрода | ф3.2 мм |
| Вид електрод | Среднообмазен базичен електрод |
| Тип обмазка | Базична |
| Предназначение | За заваряване на нелегирани и ниско легирани конструкционни стомани |
| Класификация | SFA/AWS A 5.1: E 7018 – 1 БДС EN ISO 2560 – A: E 42 5 B 42 H5 |
| Заваръчен ток | = (+) |
Описание
Универсален електрод за изпълнение на висококачествени заваръчни съединения. Изключително издръжлив до -30°C. Рандеман около 110%. Добра заваряемост във всички позиции освен вертикално надолу. Ниско съдържание на водород в заваръчния шев (според условията на AWS HD ≤4 ml/100 g). Електроди за заваряване на стоманени конструкции, котли, контейнери, превозни средства, кораби и машини, също като буферен слой при заваряване на високовъглеродни стомани. Особено полезен за заваряване на метални конструкции.
Класификация:
PN-EN ISO 2560-A: E 42 3 B 4 2 H5
AWS A5.1: E 7018
Характеристика: Re>440 N/mm²; Rm=510-610 N/mm²; A5>24%; KV>47 J (-30°C)
Химически състав [%]: C=0,08; Si=0,60; Mn=1,00
Също може да ви хареса…
Базични електроди за заваряване ESAB НОРД 2.5x350mm, пакет 4.5кг.
Код:
5503253200
24,80 € (48,50 лв.)
Базични електроди за заваряване ESAB НОРД 3.2x350mm, пакет 4.8кг.
Код:
5503323200
25,24 € (49,37 лв.)
Свързани продукти
Базични електроди за заваряване на чугун ESAB OK NiFе-Cl-A 2.5x300mm, пакет 0.7кг.
Код:
92582520L0
37,84 € (74,01 лв.)
Рутилови електроди за заваряване ESAB ВЕЖЕН 4.0x450mm, пакет 6.0кг.
Код:
4500404400
31,29 € (61,20 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


