Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
КОМПЛЕКТ ЕКСТРАКТОРИ ШПИЛКОВАДАЧИ - 11205SQ KING TONY
8,77 € (17,15 лв.)
ТАКАЛАМИТ - 9BU252T KING TONY
37,88 € (74,09 лв.)
Базични електроди за заваряване MOST 7018 2.5x350mm, пакет 2.5кг.
11,40 € (22,30 лв.)
| Тегло | 2,5 кг |
|---|---|
| Размери | 38 × 23 × 8 см |
| Производител | MOST |
| Категория | Електроди за заваряване |
| Диаметър на електрода | ф2.5 мм |
| Вид електрод | Среднообмазен базичен електрод |
| Тип обмазка | Базична |
| Предназначение | За заваряване на нелегирани и ниско легирани конструкционни стомани |
| Класификация | SFA/AWS A 5.1: E 7018 – 1 БДС EN ISO 2560 – A: E 42 5 B 42 H5 |
| Заваръчен ток | = (+) |
Описание
Универсален електрод за изпълнение на висококачествени заваръчни съединения. Изключително издръжлив до -30°C. Рандеман около 110%. Добра заваряемост във всички позиции освен вертикално надолу. Ниско съдържание на водород в заваръчния шев (според условията на AWS HD ≤4 ml/100 g). Електроди за заваряване на стоманени конструкции, котли, контейнери, превозни средства, кораби и машини, също като буферен слой при заваряване на високовъглеродни стомани. Особено полезен за заваряване на метални конструкции.
Класификация:
PN-EN ISO 2560-A: E 42 3 B 4 2 H5
AWS A5.1: E 7018
Характеристика: Re>440 N/mm²; Rm=510-610 N/mm²; A5>24%; KV>47 J (-30°C)
Химически състав [%]: C=0,08; Si=0,60; Mn=1,00
Свързани продукти
Базични електроди за заваряване ESAB НОРД 4.0x450mm, пакет 6.2кг.
Код:
5503404200
30,77 € (60,18 лв.)
Базични електроди за заваряване на чугун ESAB OK NiFе-Cl-A 3.2x350mm, пакет 0.7кг.
Код:
92583230L0
34,41 € (67,30 лв.)
Електроди за наваряване ESAB OK Weartrode 55 HD 3.2x450mm, пакет 2.4кг.
Код:
8458324030
20,79 € (40,66 лв.)
Рутилови електроди за заваряване ESAB ВЕЖЕН 2.5x350mm, пакет 4.8кг.
Код:
4500253400
25,35 € (49,58 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


