Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Базични електроди за заваряване ESAB OK 48.00 3.2x350mm, пакет 4.4кг.
27,51 € (53,80 лв.)
Електроди за наваряване ESAB OK Weartrode 55 HD 3.2x450mm, пакет 2.4кг.
20,79 € (40,66 лв.)
Базични електроди за заваряване ESAB OK 48.00 4.0x450mm, пакет 6.2кг.
37,21 € (72,78 лв.)
| Тегло | 6,2 кг |
|---|---|
| Размери | 45 × 23 × 8 см |
| Производител | ESAB |
| Категория | Електроди за заваряване |
| Диаметър на електрода | ф4.0 мм |
| Вид електрод | Базичен електрод |
| Тип обмазка | Базична |
| Предназначение | За заваряване на нелегирани нисковъглеродни стомани с повишена граница напровлачване. |
| Класификация | SFA/AWS A 5.1: E 7018 БДС EN ISO 2560 – A: E 42 4 B 4 2 H5 |
| Заваръчен ток | = (±) |
| Рандеман | 125% |
| Изсушаване | 300 – 350 °С/2ч |
| Брой електроди в пакет | ~86 броя в пакет 6.2 кг. |
| Брой пакети в стек | 3 пакета по 6.2 кг |
Описание
Базичен електрод за заваряване на нелегирани нисковъглеродни стомани с повишена граница напровлачване. Металът на шева е жилав и устойчив срещу образуване на пукнатини. Обмазката е с повишена устойчивост срещу овлажняване (LMA). Позволява висока скорост на заваряване във вертикал отдолу нагоре. OK 48.00 е нечуствителен към състава на основния метал в доста широки граници. При заваряване на коренови шевове може да се използва и при свързване на (-) полярност към електрода.Подходящ е при условия, когато не могат да бъдат избегнати високите натоварвания върху заварените шевове.
Класификация по EN ISO 2560 – A: E 42 4 B 42 H5
Повече информация за продукта може да разгледате ТУК
Свързани продукти
Базични електроди за заваряване ESAB НОРД 2.5x350mm, пакет 4.5кг.
Код:
5503253200
24,80 € (48,50 лв.)
Базични електроди за заваряване MOST 7018 3.2x350mm, пакет 5.0кг.
Код:
0630701832
18,71 € (36,59 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


