Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Базични електроди за заваряване на чугун ESAB OK NiFе-Cl-A 3.2x350mm, пакет 0.7кг.
34,41 € (67,30 лв.)
| Тегло | 0,7 кг |
|---|---|
| Размери | 38 × 50 × 3 см |
| Производител | ESAB |
| Категория | Електроди за заваряване |
| Диаметър на електрода | ф3.2 мм |
| Вид електрод | Базичен желязо-никелов |
| Тип обмазка | Базична с графит |
| Предназначение | За заваряване и ремонти на чугун без или с малко подгряване |
| Класификация | EN ISO 1071: ENiFe – Cl – A 1 |
| Брой електроди в пакет | ~22 броя в пакет 0.7 кг. |
| Брой пакети в стек | 6 пакета по 0.7 кг |
Код:
92583230L0
Категория: Консумативи за заваряване
Етикети: 3.2, 3.25, електрод, Електроди за чугун, ЕСАБ, заваряване, заваряване на чугун, обмазен, ОК 92.58, РЕДЗ
Описание
Базичен желязо-никелов (Ni-Fe) електрод с графит в обмазката, за съединяване и ремонти на чугун без или с малко подгряване. Има висока издръжливост срещу образуване на пукнатини и пори, особено при чугуни от типа (GJS / GGG) или при съединения между чугун и стомана. Поради високото електрическо съпротивление на желязо-никеловата сърцевина е необходимо да се работи с къса дъга и нисък ток. Може да се заварява при всякакъв ток и полярност, като при работа с променлив ток или с (-) на електрода има малко смесване с основния метал и втвърдяване.
Класификация по EN ISO 1071: ENiFe – Cl – A 1
Свързани продукти
Базични електроди за заваряване ESAB OK 48.00 4.0x450mm, пакет 6.2кг.
Код:
4800404000
37,21 € (72,78 лв.)
Базични електроди за заваряване ESAB НОРД 2.5x350mm, пакет 4.5кг.
Код:
5503253200
24,80 € (48,50 лв.)
Рутилови електроди за заваряване MOST 6013 2.5x300mm, пакет 2.5кг.
Код:
0630601325
8,69 € (17,00 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


