Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Макара удължителна Brennenstuhl AK290 с термозащита, 3x1.5mm2, 40m, 3x230V
108,39 € (211,99 лв.)
Макара удължителна индустриална Brennenstuhl Garant CEE 1, 5x2.5mm2, 20m, 2x230V+1x400V
220,88 € (432,00 лв.)
Макара удължителна индустриална Brennenstuhl Brobusta CEE 4, 5×2.5mm2, 40m, 4x230V+3x400V
478,21 € (935,30 лв.)
| Тегло | 18,0 кг |
|---|---|
| Размери | 38 × 38 × 29 см |
| Производител | Brennenstuhl |
| Брой гнезда | 7 |
| Дължина на кабела | 40 м |
| Цвят на корпуса | Жълт/Черен |
| Максимален ток | 16 А |
| Сечение на проводника | 5х2.5 мм 2 |
| Тип кабел | H07RN-F |
| Степен на защита | IP20 |
| Материал на корпуса | пластмаса |
| Диаметър на барабана | 380 мм |
| Тип щепсел | 3 x CEE/400V 1 x CEE/230V 3 x Шуко/230V |
Код:
1319110010
Категория: Електро консумативи
Описание
Индустриалната удължителна кабелна макара Brobusta с дължина на кабела 40 м впечатлява със своето качество и безопасност във всички области. Кабелната макара е идеална за използване на строителни обекти и постоянно използване на открито. Черният RN кабел е одобрен за трудни строителни условия съгласно VDE 0100 част 704. Кабелният барабан за строителната площадка също впечатлява със следните свойства:
- CEE щепсел 400 V/16 A
- 3 CEE контакта 400 V/16 A
- 1 CEE контакт 230 V/16 A
- 3 защитени от пръски контакти 230 V
- Обозначение на кабела: H07RN-F 5G2.5
- Цвят на кабела: черен
- Диаметър на барабана: 380 мм
- Степен на защита (IP): IP44
Свързани продукти
Макара удължителна Brennenstuhl AK260 с термозащита, 3×1.5mm2, 25m, 4x230V
Код:
1099150001
52,36 € (102,41 лв.)
Макара удължителна Brennenstuhl AK260 с термозащита, 3×1.5mm2, 50m, 4x230V
Код:
1099160001
94,74 € (185,30 лв.)
Макара удължителна Brennenstuhl Compact с термозащита, 3×1.5mm2, 15m, 4x230V
Код:
1079180004
40,90 € (79,99 лв.)
Макара удължителна Brennenstuhl Garant с термозащита, 3×1.5mm2, 50m, 4x230V
Код:
1205066
103,79 € (203,00 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


