Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Диамантен диск за рязане на фаянс и керамика Rhodius DG50, Ф230x5,0x1,6x22,23мм
20,96 € (40,99 лв.) 19,91 € (38,94 лв.)
Диамантен диск за рязане на бетон Rhodius DG70, Ф230x7,0x2,3x22,23мм
20,86 € (40,80 лв.) 18,82 € (36,81 лв.)
Диамантен диск за рязане на бетон Rhodius DG70, Ф125×7,0x1,6×22,23мм
10,06 € (19,68 лв.) 9,56 € (18,70 лв.)
| Тегло | 0,1 кг |
|---|---|
| Размери | 13 × 13 × 2 см |
| Производител | Rhodius |
| Категория | Диамантени дискове за рязане |
| Вид: | Диамантен диск за сухо и мокро рязане на бетон |
| Диаметър на диска | Ф125 мм |
| Подходящ за материал | Бетон |
| Вътрешен диаметър | 22.23 мм |
| Дебелина на диска | 1.6 мм |
Код:
304092
Категория: Диамантени дискове
Етикети: rhodius, диамантен диск, керамика, рязане на гранит и гранитогрес, фаянс
Описание
Диамантен диск за рязане на бетон RHODIUS DG70
С DG70 потребителят получава атрактивен инструмент за бетон, който убеждава с добро съотношение цена-качество. Подходящ за мокро и сухо рязане.
- Добро съотношение цена/качество
- Мокро и сухо рязане
Свързани продукти
Диамантен диск за рязане на фаянс и керамика Rhodius DG50, Ф125×7,0x1,6×22,23мм
Код:
303054
Карбофлексен диск за рязане на метал Rhodius XT 80 125×1.0x22.23mm Inox
Код:
207436-1
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


