Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Ламелен диск за шлайфане на метал Rhodius LSZ F2 125x22.23mm P40
2,61 € (5,10 лв.)
Ламелен диск за шлайфане на метал Rhodius LSZ F2 125x22.23mm P80
2,61 € (5,10 лв.)
Ламелен диск за шлайфане на метал Rhodius LSZ F2 125×22.23mm P60
2,61 € (5,10 лв.)
| Тегло | 0,10 кг |
|---|---|
| Размери | 13 × 13 × 0,1 см |
| Производител | Rhodius |
| Категория | Дискове за шлайфане на метал |
| Вид | Ламелен диск за шлайфане на метал |
| Диаметър на диска | Ф125 мм |
| Вътрешен диаметър | 22.23мм |
| Тип зърно | Цирконий |
| Едрина на зърното | P 60 |
| Подходящ за материал | Неръждаема стомана, Стомана |
| Брой в пакет | 10 броя, посочената цена е за 1 брой |
Код:
204018
Категория: Абразиви за рязане и шлайфане
Етикети: inox, LSZ, P60, rhodius, диск за метал, Ламелен диск, Цирконий
Описание
Ламелен диск за неръждаема стомана Rhodius LSZ F2
– Добра производителност при обработка на нелегирани стомани
– Подходящ и за цветни метали
– Добра производителност при употреба с ъглошлайфи от всички класове
– Тип зърно : циркония
Свързани продукти
Карбофлексен диск за рязане на метал Rhodius XT 70 125×1.0x22.23mm Inox
Код:
207437
1,00 € – 94,90 €Price range: 1,00 € through 94,90 € (1,96 лв. - 185,61 лв.)
-19% Промо
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Карбофлексен диск за рязане на метал Rhodius XT 77 125×1.0x22.23mm
Код:
208700
0,84 € – 79,76 €Price range: 0,84 € through 79,76 € (1,64 лв. - 156,00 лв.)
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


