Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Карбофлексен диск за рязане на метал Tyrolit BASIC 2in1 125×1.0x22.23mm A60Q-BF
1,12 € (2,19 лв.)
| Тегло | 0,1 кг |
|---|---|
| Размери | 13 × 13 × 0,1 см |
| Производител | Tyrolit |
| Категория | Дискове за рязане на метал |
| Вид | Карбофлексен диск за рязане на метал |
| Диаметър на диска | Ф125 мм |
| Вътрешен диаметър | 22.23 мм |
| Дебелина на диска | 1.0 мм |
| Подходящ за материал | Универсални метали, неръждаема стомана |
| Брой в опаковка | 25 броя |
Код:
34332871
Категория: Абразиви за рязане и шлайфане
Етикети: 125x1, Tyrolit, диск за метал, карбофлексен диск, тънък диск за метал
Описание
Карбофлексен диск Tyrolit, Basic* 2in1, A60Q-BF, 125х22.2х1 мм. Диск за рязане на метал и неръждавейка. Бързо и гладко рязане. Висока ефективност и издръжливост.
Свързани продукти
Карбофлексен диск за рязане на метал Rhodius XT 10 mini 50×1.0x6.0mm Inox
Код:
206799
Карбофлексен диск за рязане на метал Rhodius XT 77 230×1.9×22.23mm
Код:
209744
Карбофлексен диск за рязане на метал Rhodius XTK 6 Exact 125×0.6×22.23mm Inox
Код:
210829
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


