Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
КОМПЛЕКТ ОТВЕРТКИ ПРАВИ И КРЪСТАТИ - 33108MR KING TONY
27,88 € (54,53 лв.)
КОМПЛЕКТ ТЕЛЕСКОПИЧНА ОТВЕРТКА С НАКРАЙНИЦИ 32526MRN KING TONY
37,30 € (72,95 лв.)
Карбофлексен диск за рязане на метал Rhodius XT 70 125×1.0x22.23mm Inox
1,00 € – 94,90 €Price range: 1,00 € through 94,90 € (1,96 лв. - 185,61 лв.)
| Тегло | 0,01 кг |
|---|---|
| Размери | 13 × 13 × 0,1 см |
| Производител | Rhodius |
| Категория | Дискове за рязане на метал |
| Вид | Карбофлексен диск за рязане на метал |
| Диаметър на диска | Ф125 мм |
| Вътрешен диаметър | 22.23мм |
| Дебелина на диска | 1.0 мм |
| Подходящ за материал | Неръждаема стомана, Стомана |
| Количество/Брой | 1 брой, 100 броя кутия |
Код:
207437
Категории: Абразиви за рязане и шлайфане, ПРОМОЦИИ
Етикети: 125x1, inox, rhodius, xt70, диск за метал, карбофлексен диск, тънък диск за метал
Описание
Карбофлексен диск за рязане на неръждаема стомана, Rhodius, XT70, A46T11BF10097. Добра издържливост при рязане на стомана, високолегирана стомана и неръждаема стомана.. Идеален за машини с ниска мощност.
| Клас качество | |
| Дебелина на диска в мм. серия XT 70 | ![]() |
| Предназначен за материал |
|
| Скорост | |
| Пригодност на машината | |
| Вид на диска |
Свързани продукти
Акумулаторен ударопробивен винтоверт DeWALT DCD709D2T, 18V, 2x2Ah
Код:
DCD709D2T-QW
233,00 € (455,71 лв.)
-14% Промо
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Работни ръкавици с латексово покритие MOST LX100 Heavy Duty
Код:
77553021
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти



