Акумулаторни инструменти
Електро инструменти
Пневматични инструменти
Бензинови и дизелови машини
Заваръчна техника
Металообработваща техника
Дървообработваща техника
Машини за боядисване
Почистваща техника
Строителна техника
Градинска техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Карбофлексен диск за рязане на метал Rhodius ST 34 350×3.0x25.4mm
6,39 € (12,50 лв.)
| Тегло | 0,1 кг |
|---|---|
| Размери | 36 × 36 × 0,1 см |
| Производител | Rhodius |
| Категория | Дискове за рязане на метал |
| Вид | Карбофлексен диск за рязане на метал |
| Диаметър на диска | ф350 мм |
| Вътрешен диаметър | 25.4 мм |
| Дебелина на диска | 3.0 мм |
| Подходящ за материал | Стомана, чугун, излята стомана |
| Брой в опаковка | 10 броя |
Код:
201514
Категория: Абразиви за рязане и шлайфане
Етикети: rhodius, диск за метал, карбофлексен диск, пендула, ф350
Описание
Карбофлексен диск Rhodus, ST34, за рязане на метал – конструкционни стомани, инструментални стомани, чугун, метални конструкции. За плътни материали с малко напречно сечение, тръби, профили, отливки. Висока скорост на рязане, висока издръжливост и висока странична устойчивост.
| Клас качество | |
| Дебелина на диска в мм. серия ST 34 | 3.0-4.0 mm |
| Предназначен за материал |
|
| Скорост | |
| Пригодност на машината | Стационарна отрезна машина |
| Вид на диска |
Свързани продукти
-19% Промо
Опции
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Карбофлексен диск за рязане на метал Rhodius XT 77 125×1.0x22.23mm
Код:
208700
0,84 € – 79,76 €Price range: 0,84 € through 79,76 € (1,64 лв. - 156,00 лв.)
Карбофлексен диск за рязане на метал Rhodius XT 80 125×1.0x22.23mm Inox
Код:
207436-1
Акумулаторни инструменти
Металообработваща техника
Помпена и хидрофорна техника
Осветителна техника
Автосервизна техника
Подемна и складова техника
Отверки
Клещи и ножици
Ключове, тресчотки и вложки
Комплекти инструменти
Г-образни ключове
Специализирани инструменти
Нитачки и такери
Пистолети и такаламити
Ножове и резци
Стяги и менгемета
Куфари и чанти за инструменти
Работни стълби и скелета
Триони и ножовки
Чукове и брадви
Лопати и кирки
Абразиви за рязане и шлайфане
Свредла, шила и секачи
Накрайници и битове
Плашки и метчици
Боркорони
Фрезери и шлайфгрифери
Почистващи четки
Циркулярни дискове
Диамантени дискове
Скоби и пирони за такери
Аксесоари за машини
Електро консумативи
Консумативи за заваряване
Лепене и запояване
Механични ролетки
Лазерни ролетки
Механични нивелири
Лазерни нивелири
Оптични нивелири
Дърводелски и шлосерски
Шублери и микрометри
Камери и детектори
Термометри и влагомери
Аксесоари за измерване
Антифони
Заваръчни маски и шлемове
Защитни каски
Защитни очила
Наколенки и колани
Работни обувки
Работни ръкавици
Работно облекло
Респираторни маски и филтри
Хоби и свободно време
Лепила и осигурители
Масла и греси
Почистване и грижа
Технически спрейове
Винтове за дърво
Винтове за метал
Винтове за сухо строителство
Гайки
Болтове и шпилки
Шайби
Нитове и нитгайки
Дюбели
Анкери и винтове за бетон
Куки и халки
Такелаж
Пирони и гвоздеи
Планки и шини
Комплекти


